Меню

Укр Рус

Наша команда

Команда Zillya!

 

Ми щодня і цілодобово працюємо над програмними рішеннями Zillya!, щоб забезпечити Вам безпечну і зручну роботу на Ваших комп'ютерах.

Наша Команда Zillya! складається з фахівців різного напряму і з кожним з відділів Ви можете познайомиться окремо!

*Натисніть на одну із складових пазлу, щоб ознайомиться з відділом.

Проектування
Усі наші продукти починаються в головах цих людей. Саме тут зароджуються концепції наших нових програмних рішень та вдосконалення існуючих. Ідеї - їх основний інструмент.
Розробка
Ходять чутки, що програмісти люди не товариські і суворі. Але не у нас. Наші програмісти - володарі кращих посмішок нашої команди.
Підтримка
Найтолерантніша служба підтримки у світі. Лінія консультацій щодо роботи з нашими продуктами працює з 10 до 19 години з понеділка по п'ятницю.
Тестування
Цей відділ займається тим, що вказує нашим розробникам на їх помилки. Їх ніхто не любить,але заради зручності наших користувачів усе залагоджується.
Антивірусна лабораторія
Єдиний наш відділ, в якому працюють не лише люди, але і... роботи. При чому роботи зарплати не просять, а працюють більше, ніж люди.
Міжнародні відносини
Погана та компанія, яка не хоче підкорити увесь світ. Так от, цей відділ активно підкорює простори світового бізнесу.
PR
Створюють доброзичливий імідж нашому бренду. Якщо Ви про нас чули, бачили або читали - означає цей відділ не даремно їсть свій хліб.
WEB-розробка
Їх робота не може залишитися не помітною, тому що сайт, на якому Ви зараз знаходитеся, з якого завантажуєте наші продукти - справа їх рук і голови.
Адміністрація
Стежить за тим, щоб усі відділи працювали і досягали поставлених результатів. Раз на місяць виплачують зарплату, тому їх усі люблять.