Меню

Укр Рус

Бетатестування оновленого Zillya! Антивірус та Інтернет Захист

В эту форму нельзя добавить запись.
Бетатестування оновленого Zillya! Антивірус та Інтернет Захист
10.04.2014
74331
Zillya! Антивірус та Інтернет Захист
Бета-тестування розпочато

Команда Zillya! запрошує всіх охочих прийняти участь у тестуванні бета-версії нового Zillya! Антивірус та Інтернет Захист - унікального антивірусу із революційно простим інтерфейсом!

 
Про бета-тестування

Тестування бета-версії продукту або бета-тестування – це дуже важливий етап в процесі розробки будь-якого програмного продукту та підготовки його до офіційного випуску.

Мета бета-тестування – виявити помилки в роботі програмного забезпечення, що відтворюються на комп’ютерах користувачів та вдосконалити програмний продукт на основі відгуків користувачів.
Бета-версія програми НЕ є офіційною версією продукту, тому її розповсюдження, передача інсталяційного файлу сторонам, які не беруть участь у тестуванні, є забороненим.
Учасники бета-тестування нового Zillya! Антивірусу зможуть власноруч оцінити готовність продукту до офіційного релізу, надати розробника свої рекомендації щодо покращення роботи антивірусу.
 
Процес бета-тестування
 

Оформіть заявку на участь у бета-тестування вище.

Протягом 15 хвилин на електронну пошту вам буде надіслано відповідь із інструкціями щодо подальших дій та посиланням на баг-трекер – систему, в якій учасники тестування будуть вносити дані про результати тестування в форматі «назва проблеми – опис проблеми».

Створіть обліковий запис на баг-трекері.

Звантажте та встановіть Бета-версію продукту, ознайомтеся з продуктом.

 
направляйте будь-які зауваження щодо роботи антивірусу і пропозиції з удосконалення продукту;
 
повідомляти відомості про сумісність продукту з конфігурацією обладнання бета-тестера.
 
Важливо

Бета-тестування є добровільним і не вимагає від бета-тестера обов’язкових дій. Бета-тестер, встановлюючи бета-версію антивірусу бере на себе усю відповідальність за можливі негативні наслідки, які можуть виникнути в результаті наявності помилок у бета-версії продукту критичних помилок.

 
 
Найкращим тестувальникам пам’ятні подарунки

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз