Меню

Укр Рус

Zillya! Антивірус для бізнесу

Zillya! Antivirus for Business

Antivirus protection for corporate network with centralized magenent. 

 

Very low PC`s resources usage, advanced kit of security components: antivirus, firewall, web-filter..

 

 

Buy license now 

 
 


System requirements

 
 

Speed

Antivirus instantly respond on any types of cyberthreads, using above 80-100 Mb RAM. Zillya! very careful use PC`s resources which it installed.

 

Reliability

Three security levels do all to prevent penetration cyberthreads to your network. Reliability and stability of our defence approved by everyday updates.

Learn more

Simplicity

Zillya! Antivirus for Business 2014 based on our experience of developing simple and obvious interfaces. Using program don`t request specialized qualification.

Learn more

 
Everyday updates of antivirus bases give fully defence for PC.
Антивірусна лабораторія Zillya! щодня випускає оновлення антивірусних баз комп'ютера, які містять захист від нових загроз, що тисячами з'являються щодня. Для того, щоб користувач був упевнений в тому, що зловмисник не викраде важливі дані чи іншу цінну інформацію з комп'ютера, команда розробників постійно проводить аналіз загроз і пропонує все нові рішення для детектування більшої кількості вірусів. У даний момент антивірусна база Zillya! Антивірус нараховує більше п'яти мільйонів записів.
Служба швидкого реагування антивірусної лабораторії
Якщо у Вас виникли підозри з приводу будь-яких файлів, Ви можете відправити файли на аналіз в антивірусну лабораторію Zillya!. Іноді антивіруси можуть розпізнати чисті файли як шкідливі, тому для забезпечення гарантії впевненості у повноцінному захисті Вашого ПК Zillya! Антивірус має вбудовану функцію відправлення файлів на аналіз в лабораторію.Якщо відіслані файли насправді не несуть шкоди - фахівці внесуть відповідні зміни до антивірусної базі, і файли більше не будуть розпізнаватися як небезпечні.
Використання технології евристичного аналізу - розпізнавання нових та невідомих загроз
Евристичний аналізатор перевіряє файли за схожими характеристиками. При виявленні певної кількості схожих даних у файлі він приймає рішення, що дана програма схожа на шкідливу. Таким чином Zillya! Антивірус може виявити шкідливі програми, які ще не були додані в антивірусну базу. Zillya! Антивірус має вбудований евристичний аналіз і допомагає захищати систему навіть від тих загроз, які ще не з'явилися, але можуть з'явитися у майбутньому.

Перевірка файлів на диску і листів електронної пошти в режимі реального часу
Вартовий - це система перевірки файлів у реальному часі, що виявляє віруси та інші шкідливі програм, які намагаються проникнути на комп'ютер. Вартовий відстежує запущені процеси, файли, що створюються і відкриваються, ефективно блокує і видаляє загрози «на льоту», не даючи вірусу створити свої файли на диску. Поштовий фільтр перевіряє всі вхідні і вихідні поштові повідомлення на наявність шкідливих об'єктів, не допускаючи таким чином можливості для проникнення в систему загроз разом з електронним листом.

Zillya! Антивірус містить додаткові модулі - Диспетчер задач та Диспетчер автозавантаження. Ці утиліти розширюють функціонал програми та допомагають користувачеві краще контролювати процеси в системі. Диспетчер задач необхідний для контролю над запущеними на комп'ютері програмами, а за допомогою Диспетчера автозавантаження можна переглядати інформацію про програми, які автоматично запускаються при старті Windows.

Дружелюбність, простота и доступність интерфейсу користувача
Найбільш надійні речі - прості. Коли Ви запускаєте антивірус, Вам не потрібно щоразу налаштовувати його на звичайну роботу - він все робить сам. Вам не потрібно бути професіоналом у сфері інтернет-безпеки, щоб налаштувати Ваш антивірус. Ви просто включаєте його, і він працює. Якщо Вам потрібно внести зміни, антивірус не буде робити з цього проблему. Інструменти і Налаштування завжди у Вас під рукою.
Відображення поточного статусу продукту
Zillya! Антивірус автоматично відстежує статус антивірусного захисту системи і показує в зручному вигляді коротке зведення в області «Статус системи» головного вікна програми.

Визначення оптимальної дії над виявленою загрозою
Вибір дій над зараженими файлами в антивірусі Zillya! визначається такими складовими: дія «Лікувати» надається тільки для тих файлів, на які отримана команда можливості лікування від ядра, щоб не плутати користувача; всілякі архіви (включаючи поштові бази, ISO-образи і т.д.) скануються, але вибір дій обмежується командою «Ігнорувати». Такі файли не поміщаються ні в активні загрози, ні в карантин, і тим більше не видаляються. Користувач тільки отримує повідомлення про те, що в архіві знайдено вірус. Вся справа в тому, що файли у архівах не становлять загрози для користувача до тих пір, поки вони не будуть витягнуті користувачем з архіву, але в цей момент вони будуть виявлені і нейтралізовані Вартовим.

Планувальник сканування на віруси

Вам не потрібно кожен день пам'ятати про те, що потрібно перевірити комп'ютер на наявність шкідливих програм. Zillya! Антивірус містить функцію Планувальник - сканування персонального комп'ютера, яку можна налаштувати так, як буде найбільш зручно для Вас. Користувач може налаштувати автоматичне сканування одноразово, щодня, погодинно, щотижня або щомісяця.

Керування

Панель адміністратора дозволяє керувати антивірусним захистом усіх комп'ютерів локальної мережі, на які був встановлений Zillya!. Перегляд стану захисту, запуск сканування та оновлень, виконання дій над загрозами, планувальник.

Детальніше

Підтримка

Ми завжди готові прийти на допомогу - ваші питання не залишаться без відповіді. Служба технічної підтрмки з радістю надасть вам необхіну інформацію.

 

Мобільність

Отримуйте доступ до антивіурсного серверу з будь-якого місця (навіть через Інтернет), лише запустивши Панель адміністратора та вказавши адресу сервера.

 

 

Zillya! Антивірус для бизнесу включає у себе повний функціонал Zillya! Антивірус з можливістю централізоваваного віддаленого адміністрування антивірусу у корпоративній мережі. Продукт розроблено спеціально для організацій, що використовують свою внутрішню локальну мережу. Дана версія продукту  значно полегшує управління антивірусним захистом усіх комп'ютерів зі встановленою клієнтською версією Zillya! Антивірус у корпоративній мережі.

Централізоване адміністрування копій Zillya! та захист налаштувань на комп'ютерах в мережі
Zillya! Антивірус для бізнесу об'єднує в єдину систему усі клієнтські версії Zillya! Антивіруса, що встановлені у корпоративній мережі.
- Звіти про стан безпеки комп'ютерів в мережі;
- Оповіщення по e-mail про надзвичайні ситуації (наприклад, виявлення заражених комп'ютерів);
- Спостереження за захищеністю системи - час останнього сканування для кожного користувача Zillya! у мережі, кількість знайдених загроз, кількість активних загроз;

- Пошук незахищених комп'ютерів у мережі та нотифікація у разі їх виявлення;
- Можливість налаштування централізованого оновлення;

Однією з переваг Zillya! для малого та середнього бізнесу є можливість використовувати сервери компанії Zillya! замість того, щоб встановлювати серверну частину антивіруса на власні сервери компанії. Пропозиція може бути цікава компаніям, що не мають виділеного сервера або в силу міркувань безпеки не бажають встановлювати сторонні програми на внутрішні сервери компанії. Zillya! може запропонувати два види серверів для використання компаніями:
- Віртуальний сервер Zillya! - серверна частина Zillya! Антивірус встановлюється на серверах команди Zillya! і використовуючи Інтернет ви маєте можливість у будь який час виконувати необхідне адміністрування ваших копій антивіруса. Головною перевагою використання Віртуального сервера Zillya! є його низька вартість та можливість повністю передати адміністрування команді Zillya!.

- Zillya! Захист - антивірусний сервер, що розміщується безпосередньо у вашому офісі та підключається до локальної мережі. Zillya! Захист може бути придбаний компанією, або береться в лізинг чи оренду і з легкістю може бути замінений на аналогічний у випадку виникнення проблем. Перевагою Zillya! Захисту є проста інтеграція у локальну мережу компанії, проте він дорожчий за віртуальний сервер Zillya!