Меню

Укр Рус

Щасливий момент!

Кожен з учасників групи Zillya! Вконтакті, періодично заходить на нашу сторінку щоб дізнатися новини чи прийняти участь в обговореннях. Хтось знаходить тут поради та допомогу, для когось більш цікаві оголошення про нові акції чи конкурси. 

Ми хочемо щоб кожного разу, відкриваючи групу Zillya! Вконтакті , вас проймало почуття зацікавленості та  азарту. Саме для цього з сьогоднішнього дня починається акція "Щасливий момент!".

Щодоби у випадковий час, в нашій групі Вконтакті буде розміщуватися безкоштовний активаційний код для Zillya! Антивірус на випадковий термін (від 2 тижнів до 1 року).

Зверніть увагу: Код дійсний лише для одного комп'ютера - він закріплюється за тим, хто перший активує його (для активації необхідний доступ до Інтернету).

Прохання: якщо вам вдалося активувати код, напишіть в цю тему що код вже використаний, щоб інші учасники не намагалися активувати недійсний код.

Отриманий код дасть змогу користувачам Zillya! Антивірус без Преміум-пакету забути про необхідність ручних оновлень на певний срок. Ми маємо вдосталь ресурсів, де проводимо спілкування з нашою спільнотою. Та саме ця акцію буде проводиться виключно Вконтакті.

Приєднуйтесь до нас, частіше заходьте в нашу групу, дізнавайтеся більше новин, консультуйтеся та будьте першими, хто отримає активаційний код.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз