Меню

Укр Рус

Zillya! Антивірус для Бізнесу 2014

Zillya! Антивірус для Бізнесу 2014

Антивірусний захист мережі підприємства з централізованим управлінням.

 

Надзвичайно низьке використання ресурсів в поєднанні з розширеним набором компонентів безпеки: антивірус, брандмауер, веб-фільтр.

 

 

Придбати ліцензію

 
 


Системні вимоги

 
 

Швидкість

Zillya! Антивірус для Бізнесу 2014 миттєво реагує на будь-які кіберзагрози, використовуючи при цьому лише 80-100 Мб оперативної пам'яті. Zillya! дуже бережно відноситься до ресурсів комп'ютера, на якому він встановлений.

 

Надійність

Три рівні захисту зроблять все можливе щоб не допустити проникнення загроз у вашу мережу. Надійність і стабільність нашого захисту підтримуються щоденними оновленнями антивірусних баз та оперативним реагуванням антивірусної лабораторії.

Простота

Весь досвід нашої команди по розробці простих та зрозумілих інтерфесів втілений в Zillya! Антивірус для Бізнесу 2014. Використання програми не потребує високої кваліфікації.

 

Керування

Панель адміністратора дозволяє керувати антивірусним захистом усіх комп'ютерів локальної мережі, на які був встановлений Zillya!. Перегляд стану захисту, запуск сканування та оновлень, виконання дій над загрозами, планувальник.

Підтримка

Ми завжди готові прийти на допомогу - ваші питання не залишаться без відповіді. Служба технічної підтрмки з радістю надасть вам необхіну інформацію.

 

Мобільність

Отримуйте доступ до антивіурсного серверу з будь-якого місця (навіть через Інтернет), лише запустивши Панель адміністратора та вказавши адресу сервера.