Меню

Укр Рус

Zillya! Інтернет контроль

Zillya! Інтернет контроль

Програма, що регламентує обмеження доступу в Інтернет іншим користувачам Вашого комп'ютера.
Даний продукт рекомендуємо батькам, які хочуть захистити своїх дітей від негативного впливу Інтернету.
Завантажити

Версія програми: 1.0.134.0 від 12.11.2012

Системні вимоги

 
 

Контроль

 

Zillya! Інтернет  контроль дозволяє контролювати доступ в Інтернет по часу. Наприклад, якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина проводила   в Інтернеті не більше 3 годин - просто встановіть таке налаштування.

 

Безпека

 

Сайти з небажаним вмістом, що включають в себе інформацію про наркотики, насильство, порнографічні або інші непристойні матеріали, доступ до азартних та іншим онлайн-ігор, можуть травмувати психіку дитини. За допомогою Zillya! Інтернет  контроль Ви зможете закрити доступ до сайтів такої тематики.

 

Захист

 

Ви додатково захистите свій комп'ютер, якщо встановите заборону для інших користувачів на завантаження файлів з Інтернету.
Щоб захистити себе і свій гаманець від неконтрольованих покупок в Інтернеті досить закрити доступ на сайти Інтернет - магазинів.

 

 

Простота

 

Інтернет - за Вашими правилами. З Zillya! Інтернет  контроль - це просто ! Програму можна налаштувати за 3 прості кроки : вибирайте тільки ті налаштування, які Вам потрібні. Налаштування програми захищаються паролем, який встановлюєте Ви. Тільки той, хто знає пароль, зможе зняти обмеження доступу в Інтернет.

 

Підтримка

 

Ми постійно підтримуємо зв'язок з користувачами. Наша технічна підтримка оперативно відповідає на всі питання, що виникають при роботі з продуктом. Обов'язково враховуємо всі побажання щодо поліпшення продукту.

 

Мобільність 

 

Наявність універсального аккаунта в нашій системі дозволяє користувачам отримати комбінований доступ до всіх наших продуктах та послугах зручно і в будь-який час.