Меню

Укр Рус

Adware.Agent.Win32

Виды вредоносных программ:
Adware.Agent.Win32

Adware.Agent.Win32 – велике сімейство  рекламного шкідливого ПО, яке встановлюється на комп'ютер  потай від користувача й проявляє свою активність у вигляді нав'язливих спливаючих вікон з рекламою або підміною результатів пошуку.

Опис

Adware.Agent.Win32 – збірна назва Adware програм, написаних різними авторами на різних мовах програмування, що мають різну структуру й принцип роботи. Сімейство Adware.Agent.Win32 нараховує більше 10000 модифікацій.

Adware.Agent.Win32 використовується для просування певних продуктів через спливаючі вікна з рекламою  або перенаправляючи користувача при пошукових запитах.
На відміну від класичного Adware,  Adware.Agent.Win32 збирають персональну інформацію про користувача, і передають її на віддалені сервера. Надалі, зібрана інформація, може бути використанадля більш точного позиціонування рекламованих товарів і послуг, або ж продана третім особам. 
Залежно від модифікації,  шкідливе ПО, може являти собою або плагін до популярних інтернет браузерів або ж окрему програму.

Поширення

Як правило,  Adware.Agent.Win32 поширюється разом з  іншим шкідливим ПО – вірусами, троянським програмами й т.п., також може поширюватися у вигляді окремих файлів через мережу спеціально створених сайтів.

Шкідливі дії

Основною метою Adware.Agent.Win32 є нав'язлива реклама різних сайтів, товарів і послуг,  за рахунок чого творці цього шкідливого ПО дістають чималий прибуток. Шкідливою  дією  є крадіжка персональної інформації про користувача.