menu

Меню

Укр Рус

Українська Антивірусна Лабораторія

Єдиний український розробник інноваційних
технологій кіберзахисту

Лабораторія успішно працює в Україні з 2009 року, на міжнародному ринку – з 2011 року.
На сьогодні нашими технологіями скористалися понад 3 млн. користувачів. Серед міжнародних партнерів варто зазначити такі компанії, як Panda, OPSWAT, Sunbelt, AhnLab та інші.Обличчя Zillya
НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ

Технології

Власні розробки антивірусної лабораторії увібрали у себе найкращий світовий досвід у галузі інформаційної безпеки та захисту інформації

Розробка антивірусного ПЗ

Технологічні інновації лабораторія активно реалізовує у власній лінійці, як безкоштовних так і комерційних продуктів під брендом «Zillya! Антивірус».

Кібер-освіта

Спеціалісти лабораторії завжди дбали про освіту у сфері інформаційної безпеки, оскільки без базового рівня компьютерних знань повноцінний захист просто неможливий

наші досягнення

Антивіруснa лабораторії Zillya! із року в рік вдосконалює власні продукти і технології, сприяючи укріпленню іміджу України як розвиненої в сфері ІТ країни.
Факти про Українську антивірусну лабораторію Zillya!:
  • Вік лабораторії — 12 років
  • Більше мільйона користувачів в Україні мали змогу спробувати продукти Zillya!
  • Антивірусні технології Zillya! використовуються в 15 країнах
  • Антивірусне ядро Zillya! знайшло понад 5 млн. користувачів в світі
  • Технологічні партнери лабораторії: Panda, OPSWAT, Sunbelt, AhnLAB та ін.
  • Zillya! Антивірус для Бізнесу отримав експертний висновок ДССЗЗІ України


Антивірусні продукти Zillya! базуються на власних розробках лабораторії, які увібрали в себе кращі світові досягнення в сфері інформаційного захисту та дозволяють говорити про інноваційність наших технологій.
Використовуючи нестандартні підходи до виявлення та запобігання потраплянню шкідливих програм на комп'ютер користувача, спеціалісти лабораторії завжди намагаються бути на крок попереду від зловмисників.
Прикладом "гри на випередження" слугує вбудований в усі продукті Zillya! евристичний аналізатор - інтелектуальний модуль захисту. На основі "коду" програмного забезпечення комп’ютера користувача він може визначити вірусне походження програми та знешкодити її, навіть, якщо така програма не була раніше включена до списку шкідливих.
Завдяки власним технологіям лабораторія стала сертифікованим партнером великого американського інтегратора систем інформаційної безпеки - OPSWAT. Вдалося налагодити співпрацю і ведення обмін зразками вірусів з безліччю антивірусних компаній з усього світу. Наші продукти отримали сертифікат компанії Intel, що підтверджує оптимальність роботи на багатоядерних системах.
>15 млн.
вірусів у базах
>5 млн.
користувачів
технологій Zillya! у світі
15
країн використовують
наші технології
anker
Олексій Орловський
Засновник ALLIT Service
Антивірусна лабораторія Zillya! сьогодні – це серце і мозок української антивірусної індустрії. Щодня кращі спеціалісти країни вдосконалюють технології кіберзахисту, якість яких кожен користувач може оцінити в наших продуктах.
Всі бажаючі можуть абсолютно безкоштовно підвищити власний рівень знань у сфері кіберзахисту прослухавши он-лайн курс "Основи інформаційної безпеки".
Структура курсу:
10 лекцій – доступні у вигляді відео та текстових конспектів
5 практичних завдань - для реального підвищення рівня захищеності
12 – тестових завдань для перевірки рівня засвоєння матеріалів
Зареєструватись на курс