menu

Меню

Укр Рус

Zillya! Total Security

Продукт з найвищим рівнем захисту!

Додатково містить інструменти контролю за комп'ютером, модуль "Батьківський контроль".

Ідеальний антивірус для тих, хто дбає про інформаційну безпеку всієї родини.

Брандмауер

Брандмауер

Налаштовує правила вхідних та вихідних з’єднань для програм, встановлених на ПК
Антифішинг

Антифішинг

Блокує сайти створені для крадіжки персональних даних користувача
Антиспам

Антиспам

Блокує проникнення спам-повідомлень на ПК користувача
Батьківський контроль

Батьківський контроль

Надає батькам ефективний інструмент контролю за активністю дитини за ПК
Оптимізатор

Оптимізатор

Дозволяє виявити сміттєві файли системи та вивільнити місце на диску
Менеджер процесів

Менеджер процесів

Дозволяє контролювати та управляти запущеними програмами/процесами
Менеджер автозапуску

Менеджер автозапуску

Дозволяє вивантажити програми із автозапуску
Приватність даних

Приватність даних

Дозволяє очистити дані профілів користувача в браузерах та забезпечити таким чином приватність роботи в мережі
Оперативна підтримка

Оперативна підтримка

Tелефонна підтримка користувачів антивірусу
Топ пропозиції
Для 1-го комп’ютера
Для 2-х комп’ютерів
Для 3-х комп’ютерів
1 ПК/1 рік
Захист одного комп’ютера протягом року
468 грн
2 ПК/1 рік
Захист двох комп’ютерів протягом року
702 грн
економія 115 грн
2 ПК/2 роки
Захист двох комп’ютерів протягом двох років
1053 грн
економія 430 грн
Спробувати
Тестовий період - 15 днів.
ЗАВАНТАЖИТИ

Про продукт

Основа захисту даних від усіх типів шкідливих програм базується на використанні актуальної вірусної бази, яка вміщує 15 млн вірусних сигнатур та сучасного модулю проактивного захисту.

Даний модуль є базовим у всій системі безпеки, яка будується на базі Zillya! Internet Security. Унікальною особливістю даного модуля є наявність сучасних баз вірусних сигнатур, що оновлюються кожен день. Варто відзначити, що ці дані не перевантажують ні сервер, ні локальний ПК, оскільки база є оптимізованою і модернізованої. Таким чином, робота з нею не впливає на швидкість роботи комп'ютера і не веде до зависань або уповільнення роботи ПК.
Реалізується за допомогою потужного брандмауера та WEB-фільтра, здатних на сучасному рівні перевіряти дані, які потрапляють на ПК користувача, та блокувати сайти, на яких виявлені загрози.

Наявність брандмауера в версії сучасного антивіруса - критична необхідність. Цей модуль дозволяє істотно скоротити можливість зараження шкідливими програмами під час Інтернет серфінгу. Крім того, брандмауер блокує дії шкідливого ПО, яке могло потрапити на ПК, в разі несанкціонованої спроби завантаження інформації з Інтернет, отримання додаткових шкідливих компонентів, нових шахрайських або шпигунських можливостей.

WEB-фільтр дозволяє самостійно створювати «чорні списки» небажаних Інтернет ресурсів, що містять сумнівний, відверто небажаний матеріал. Веб-фільтр також може бути використаний, як важлива частина антифішингових системи безпеки, побудованої на базах відомих шпигунських сайтів або підозрілих майданчиків, які потенційно можуть бути замішані в шахрайської діяльності.
Утиліти не будуть перевантажувати комп’ютер, оскільки антивірус споживатиме не більше 512 Мб оперативної пам’яті ПК.

Варто зазначити, що такий рівень споживання є прийнятним не тільки для сучасних персональних комп’ютерів, але й для таких, що були вироблені 3-5 років тому. Під час роботи Zillya! Total Security не блокує і не уповільнює роботу самих невибагливих комп’ютерів.
Головне правило Zillya!: «Антивірусний захист – це, перш за все, якісна послуга»

Основа успішного саппорта - всебічні знання продуктів, бажання «слухати» користувачів, підносити інформацію на тому рівні, на якому зрозуміло саме їм. Секрет успіху, як прийнято говорити, саме в бажанні, вміння ж прийде само собою.

Бажання зрозуміти користувача і допомогти йому, це один з постулатів успішного супорта.

Рекомендації висококваліфікованого фахівця, описані «крутим» вузькоспеціалізованим сленгом, можуть виявитися «порожнім звуком» для клієнта, тоді як поради, надані простими словами, будуть рецептом для вирішення його проблем і запорукою професіоналізму в очах користувача.
 • Оптимізатор - це утиліта, яка пришвидшує роботу ПК. Програмний модуль дозволяє знаходити непотрібні файли та програми, які працюючи завантажують систему, та видалити їх.

  Принцип роботи заснований на тому, щоб перевірити певні локації пам'яті комп'ютера, де зберігаються тимчасові файли. До таких категорій оптимізатор відносить кеш браузерів, історію пошуку, яку вони зберігають, оновлення ОС, «службові» файли тощо.

  Після закінчення сканування, утиліта виводить на екран у вигляді списку всі файли, які пропонує видалити, і що головне, їх розмір поодинці та загальний обсяг пам'яті, який буде звільнений. Рішення про видалення приймає безпосередньо сам користувач.
 • Батьківський контроль - модуль, який дозволяє контролювати відвідування юними користувачами ПК, сайтів що їх батьки вважають небажаними.

  Важливо розуміти, що суть всіх програм «батьківського контролю» - створення безпечного інформаційного простору дитини. Сучасні програми батьківського контролю це складні фільтри, які не дозволяють неповнолітнім користувачам відвідувати певні сайти, контент яких, на думку їхніх батьків, є небажаним для перегляду.
 • Менеджер процесів - виконує функцію вбудованого диспетчера програм і процесів, дозволяє контролювати і керувати запущеними програмами і процесами.

  Менеджер процесів надає користувачеві поточні дані щодо працюючих додатків і сервісів, а також даних споживання ними ресурсів ПК. Утиліта дозволяє примусово завершувати непотрібні процеси, в разі їх зависання, або надмірного споживання оперативної пам'яті, що може негативно впливати на працездатність персонального комп'ютера.
 • Менеджер автозапуску - програма, що дозволяє проаналізувати додатки, що завантажуються при старті системи, і оптимізувати час завантаження, шляхом відключення додатків які не використовуються й деяких функцій системи.

  Утиліта оптимізації завантаження комп'ютера призначена для збільшення швидкості роботи ПК.

  «Менеджер автозапуску» дозволяє здійснювати пошук програм і сервісів операційної системи, які не використовуються користувачем, але все-таки автоматично завантажуються і споживають ресурси комп'ютера, і відключати їх автоматичне завантаження.
 • Приватність даних - програма, що дозволяє видалити сліди роботи користувача на ПК.

  Модуль здійснює пошук конфігураційних і тимчасових файлів, які створюються при роботі стандартних програмних пакетів, і проводити їх очищення.
 • Файловий шредер - спеціальна програма, яка дозволяє максимально надійно видаляти непотрібні конфіденційні файли, без можливості їх відновлення.

  Принцип роботи програм-шредерів полягає в тому, що файл, який планується видалити, піддається багато прохідному затиранню. Фактично він наповнюється беззмістовним інформаційним сміттям (випадковими цифрами, знаками, символами і т.д.), який абсолютно спотворює його зміст без можливості відновлення. Після цього він видаляється з жорсткого диска. Навіть якщо такий файл буде знайдений зловмисниками і вони спробують його відновити, то не отримають від цього ніякої користі.
Zillya! Total Security виконує всі функції антивірусного захисту та містить:

 • Систему перевірки файлів в режимі реального часу призначена для виявлення вірусів та інших шкідливих програм, що намагаються проникнути на комп’ютер;
 • Поштовий фільтр - перевіряє усі e-mail повідомлення на наявність шкідливих об’єктів, чим гарантує, що жодна загроза не потрапить до системи разом з електронним листом;
 • Евристичний аналізатор - Визначає нові віруси, записи для детектування яких поки що відсутні в антивірусній базі;
 • Три види сканування

   Три види сканування, які можна запускати паралельними потоками

  • Швидке. Для перевірки критичних ділянок системи.
  • Повне. Перевіряються усі наявні файли на комп’ютері.
  • Вибіркове. Сканування файлів за бажанням користувача.
 • Щоденні оновлення антивірусних баз гарантують роботу в максимально захищенному середовищі
Автоматичний режим роботи.

Не потребує особливих знань тонкощів роботи додатків у мережі. Для користувачів, які не мають певних знань та навичок роботи з брандмауером та його налаштуваннями, реалізований автоматичний режим. У такому режимі роботи для додатків, які для своєї роботи потребують доступ до мережі, автоматично створюються правила, які дозволяють лише вихідний трафік. Це дозволяє оптимально налаштувати безпеку системи, не потребуючи при цьому ніякої дії с боку користувача.

Інтерактивний режим для досвідчених користувачів.

В тому випадку, якщо користувач знає, як правильно створювати правила для брандмауерів, у продукті врахований інтерактивний режим. В такому режимі для користувачів є 4 варіанти вибору дій:
Блокувати все – повністю блокує вхідний та вихідний трафіки для додатків,
Дозволити все – повністю дозволяє вхідний та вихідний трафіки,
Дозволити тільки вихідний – дозволяє додатку тільки вихідний трафік,
Створити окреме правило – дозволяє повністю налаштувати індивідуальні параметри доступу:
дозволити або заборонити певну адресу (одну адресу, діапазон адрес, маску IP-адрес),
відкрити або закрити певні порти (або застосувати правило до всіх портів для додатку, обрати напрямок трафіку для цих налаштувань, вказати протокол).

Контроль за доступом додатків до мережі.

Брандмауер відстежує всі спроби додатків отримати доступ до мережі – як вхідний трафік, так і вихідний;

Захист від несанкціонованих зовнішніх атак.

За замовчуванням брандмауер дозволяє додаткам тільки вихідний трафік. Це дозволяє захистити систему від спроб отримати до неї доступ ззовні, оскільки будь-які вхідні запити блокуватимуться.

Вбудований набір правил.

Програма містить вбудовану базу даних, що містить усі необхідні правила дозволу або блокування (за бажанням користувача) стандартних системних сервісів або протоколів (NetBios, DHCP, DNS и т.п.) для роботи з мережею. З їхньою допомогою можна дозволяти або забороняти мережеву активність по таким протоколам та не розбиратися у тонкощах їхньої роботи.

Дає можливість встановлювати загальні налаштування для всіх додатків в системі.

В Zillya! Total Security є можливість встановлювати загальні налаштування для всіх додатків. Наприклад, користувачу необхідно, щоб усі додатки мали доступ до певного серверу. Для цього достатньо в налаштуваннях прописати правило, яке буде дозволяти доступ до певної IP-адреси через певний порт. І вже не буде потрібно для кожного додатку створювати окремі правила доступу до цього серверу.
Продукти нової лінійки отримали новаторські проактивні технології. Одним з найбільш важливих модулів всієї лінійки антивірусів від Zillya! є наявність так званого поведінкового аналізатора (HIPS).

Ця унікальна технологія - найсучасніше рішення, яке реалізовано у світовій антивірусної індустрії. Суть його роботи - сканування і аналіз програм, на предмет їх можливої шкідливої поведінки. Якщо HIPS вирішить, що програма робить дії, які потенційно можуть нашкодити вашому ПК, то вона буде заблокована.
У новій лінійці антивірусів від Zillya! реалізована функція самозахисту.

Вона виключає можливість відключення захисту вашого ПК, внаслідок примусової зупинки за допомогою «Диспетчера завдань». Ця особливість реалізована, як відповідь сучасним троянам, які здатні отримувати адміністративні права на зараженому ПК і блокувати роботу встановлених програм, в тому числі, несучасних антивірусів.
Блокування небезпечних сайтів.

В Zillya! Total Security є можливість блокувати доступ до потенційно небезпечних сайтів, блокуючи їх завантаження при перегляді в браузері. При цьому, користувач бачить відповідне повідомлення;

Блокування потенційно небезпечного контенту з підозрілих сайтів.

Деякі сайти додаються до бази Zillya! Total Security як підозрілі, або як сайти, що мають шкідливий контент. Якщо сайт знаходиться в такому списку, ви матимете змогу його відвідувати, переглядати сторінки, зображення, але не матимете змогу завантажити з цього ресурсу програми, архіви, документи та інші файли, які потенційно можуть нести загрозу вашому комп’ютеру.

Створення власного списку сайтів, що блокуються.

У WEB-фільтрі є можливість, окрім вбудованої бази сайтів, що блокуються, створити власний список таких сайтів, які користувач за певних причин вважатиме шкідливими. До власної бази застосовуються ті ж сами правила, що і до загальної бази.
Модуль захисту USB-дисків контролює підключення будь-яких накопичувачів до USB-портів. Попередній аналіз з подальшим інформуванням користувача, надійно захищає комп'ютер від автоматичного завантаження небезпечних об'єктів. Тепер Zillya! Антивірус захистить від автоматичного запуску з «флешки» вірусу або хробака, навіть якщо це абсолютно новий, нікому не відомий вірус.

При підключенні нового USB-накопичувача Zillya! виявляє його, проводить короткий аналіз і повідомляє користувачеві про рівень безпеки диску. В разі виявлення на флеш-носії вірусу або якихось підозрілих об'єктів, антивірус відразу пропонує користувачу видалити їх.
Поштовий фільтр перевіряє всі вхідні і вихідні поштові повідомлення на наявність шкідливих об'єктів, не допускаючи таким чином можливості для проникнення в систему загроз разом з електронним листом.
Модулі побудовані на принципі проактивних технологій. Вони дозволяють налаштувати «чорні списки» електронних поштових адрес та сайтів, які були помічені в спам-розсилках або фішинговій діяльності.

Так, наприклад, Антиспам дозволяє проводити гнучке налаштування повідомлень, що будуть блокуватися. Ви можете встановити фільтр по відправнику, одержувачу, заголовку або темі листа. Це дозволить суттєво скоротити ймовірність отримання небажаних email.
У свою чергу Антифишинг дозволить уникнути попадання на сайти, які ведуть фішингову діяльність, крадуть дані користувачів й використовуються зловмисниками для незаконного збагачення.
Оптимізатор – це утиліта, яка пришвидшує роботу ПК. Даний програмний модуль дозволяє знаходити непотрібні файли і програми, які працюючи завантажують систему, та видалити їх.

Одним з найбільш важливих модулів антивіруса є оптимізатор, принцип роботи якого зводиться до кількох унікальним особливостям.

Принцип роботи заснований на тому, щоб перевірити певні локації пам'яті комп'ютера, де зберігаються тимчасові файли. До таких категорій оптимізатор відносить кеш браузерів, історію пошуку, яку вони зберігають, оновлення ОС, «службові» файли тощо.

Після закінчення сканування, утиліта виводить на екран у вигляді списку всі файли, які пропонує видалити, і що головне, їх розмір поодинці та загальний обсяг пам'яті, який буде звільнений. Рішення про видалення приймає безпосередньо сам користувач.
Модуль, який дозволяє контролювати відвідування юними користувачами ПК, сайтів що їх батьки вважають небажаними.

Важливо розуміти, що суть всіх програм «батьківського контролю» - створення безпечного інформаційного простору дитини. Сучасні програми батьківського контролю це складні фільтри, які не дозволяють неповнолітнім користувачам відвідувати певні сайти, контент яких, на думку їхніх батьків, є небажаним для перегляду.

До таких ресурсів можна віднести наступні сайти, тематика яких пов'язана з такими сферами як:

 • Соціальні мережі
 • Порнографія
 • Ігри та чати
 • Інтернет-магазини
 • Сайти знайомств
 • Торрент
 • Онлайн покупки
 • Азартні ігри

Дії батьківського контролю ґрунтуються на базі даних мережевих ресурсів, доступ до яких встановлюються як заборонений.

У функціонал «батьківського контролю», який працює в Zillya! Total Security включені готові списки тисяч сайтів порнографічного змісту, більше 2000 сайтів азартних ігор і більше 1000 ресурсів сайтів знайомств.

Крім того, цю базу можна змінювати і доповнювати в ручному режимі при наявності прав адміністратора, що дозволяє налаштувати функціонал модуля більш гнучко і врахувати всі необхідні потреби.
Виконує функцію вбудованого диспетчера програм і процесів, дозволяє контролювати і керувати запущеними програмами і процесами.

Менеджер процесів надає користувачеві поточні дані щодо працюючих додатків і сервісів, а також даних споживання ними ресурсів ПК. Утиліта дозволяє примусово завершувати непотрібні процеси, в разі їх зависання, або надмірного споживання оперативної пам'яті, що може негативно впливати на працездатність персонального комп'ютера.

 Менеджер процесів дозволяє регулювати роботу:

 • Додатків
 • Процесів
Утиліта оптимізації завантаження - програма, що дозволяє проаналізувати додатки, що завантажуються при старті системи, і оптимізувати час завантаження, шляхом відключення додатків які не використовуються й деяких функцій системи.

Утиліта оптимізації завантаження комп'ютера призначена для збільшення швидкості роботи ПК.

«Менеджер автозапуску» дозволяє здійснювати пошук програм і сервісів операційної системи, які не використовуються користувачем, але все-таки автоматично завантажуються і споживають ресурси комп'ютера, і відключати їх автоматичне завантаження.
Програма, що дозволяє видалити сліди роботи користувача на ПК.

Модуль здійснює пошук конфігураційних і тимчасових файлів, які створюються при роботі стандартних програмних пакетів, і проводити їх очищення. Даний модуль дозволяє видаляти наступні дані:

 • Списки документів, відкритих користувачем
 • Тимчасові файли
 • Збережені паролі
 • Список популярних програм
 • Історія браузерів
Спеціальна програма, яка дозволяє максимально надійно видаляти непотрібні конфіденційні файли, без можливості їх відновлення. Використання таких програм - найкращий варіант для повного і надійного видалення важливих даних.

Принцип роботи програм-шредерів полягає в тому, що файл, який планується видалити, піддається багатопрохідному затиранню.

Видалити файли можна або безпосередньо з меню антивірусу (вкладка Інструменти) або ж за допомогою контекстного меню, клікнувши правою кнопкою миші на будь-якому файлі та обрати в спливаючому меню пункт «Wipe files by Zillya! Total Security».

Мінімальні вимоги до апаратного забезпечення:


 • Частота процесора – 1 ГГц;
 • Оперативна пам'ять – 1Гб і більше;
 • Місце на жорсткому диску – 1500 Мб;
 • Операційна система – Windows XP (SP3), Windows 7 (х32, х64), Windows 8, 8.1 (x32, x64), Windows 10 (x32, x64), Windows 11 (x32, x64);
 • Роздільна здатність екрану – 1024 х 768 і вище (для коректного відображення текстів в антивірусі розмір шрифту не повинен перевищувати 100% (параметр вказується в налаштуваннях оперціонної системи в розділі налаштувань дисплея);
* Під одним ПК розуміти одну операційну систему (ОС)
Версія програми: 3.0.2368.0