menu

Меню

Укр Рус

Для бізнесу та держави

Zillya! Антивірус для Бізнесу

Комплексний захист організацій від усіх типів кіберзагроз із можливістю централізованого управління антивірусом.
Тестувати
Замовити презентацію
Розрахуйте Вашу ціну
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Термін ліцензії
Сума до сплати
звичайна ціна:
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
> 350
Комерційних організацій
> 100
Державних установ та підприємств
> 2500
Навчальних закладів
Київська міська державна адміністрація

Київська міська державна адміністрація

Вищий адміністративний суд України

Вищий адміністративний суд України

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська обласна державна адміністрація

Житомирська обласна державна адміністрація

Житомирська обласна державна адміністрація

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради

УМВС України у Вінницькій області

УМВС України у Вінницькій області

Державне агентство резерву України

Державне агентство резерву України

Заявка на тестування
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Фото Капча
Введіть символи, зображені на малюнку
Про продукт
Переваги
Характеристики
Сертифікація
Відеоогляд
Системні вимоги
 • Надійний захист ПК в мережі організації
  • Zillya! Антивірус для бізнесу - сучасне рішення, створене для формування надійного кіберзахисту корпоративних клієнтів. Відмінною особливістю даного продукту є формат комплексного захисту організації від всіх типів кіберзагроз з можливістю централізованого управління антивірусом.

   Робочі комп'ютери мережі (клієнтська частина) організації захищатиме продукт класу "Internet Security" з щоденним оновленням антивірусних баз.

   Можливості Zillya! Антивірус для бізнесу дозволяють забезпечити персональні комп'ютери підприємства повноцінним захистом від усіх типів кіберзагроз, включаючи троянські програми, мережеві хробаки, вірусні загрози, експлойти, бекдори та багато інших.

 • Єдиний центр оновлень
  • Zillya! Антивірус для бізнесу є комплексним продуктом кіберзахисту. Структура антивіруса побудована таким чином, що істотно полегшує його управління і тонку індивідуальну настройку.

   Оновлення антивірусних баз на комп'ютерах організації відбувається централізовано і не вимагає підключення окремих ПК до мережі Інтернет. Всі оновлення ПК в корпоративній мережі будуть отримувати з серверної частини антивірусу, який має доступ до всіх ПК.

   Цей алгоритм дозволяє вирішувати кілька важливих системних задач, які виникають при використанні інших корпоративних антивірусів:

   • Скорочення часу роботи з одним ПК в масштабі загального часу обслуговування
   • Підвищення безпеки розповсюдження оновлень через перевірений і централізований ПК адміністратора
   • Зведення до мінімуму втручання співробітників в роботу антивірусних програм
   • Мінімізація витрат робочого часу на налаштування і актуалізацію антивірусу
 • Швидке інформування адміністратора про небезпеку в мережі
  • Централізоване управління корпоративною версією Zillya! Антивірус для бізнесу дозволяє тримати «руку на пульсі» системи кібербезпеки підприємства 24 години на добу 7 днів на тиждень.

   Управління всією системою антивірусного захисту через один керуючий комп'ютер дозволяє реагувати на виникаючі загрози, можливі хакерські атаки максимально ефективно й оперативно

   ІТ-адміністратор має можливість відстежувати стан захисту системи в режимі онлайн. Всі події, пов'язані з виявленням вірусних загроз на ПК мережі, будуть зафіксовані антивірусом і відображені в адміністративній панелі у вигляді повідомлень.

   Таким чином, фахівець з кібербезпеки підприємства зможе в найкоротший термін зреагувати на виникаючу загрозу і шляхом професійних дій звести до мінімуму можливі наслідки.

 • Розширені можливості адміністрування захисту.
  • Адміністратору системи доступні можливості, які зроблять управління антивірусним захистом простим та зручним:

  • Автоматичне (віддалене) та локальне (ручне) встановлення антивірусного захисту на комп’ютери.
  • Керування клієнтськими частинами через Інтернет (використовуючи IP адресу сервера).
  • Контроль стану захисту комп’ютерів мережі: запуск сканування, перегляд поточних подій, історії, черг поставлених завдань, виконання дій над знайденими загрозами, створення програмних та системних правил фаєрволу, індивідуальне налаштування клієнтських антивірусів з адміністративної панелі.
  • Створення груп, що дозволяє виконувати групове управління комп’ютерами в мережі.
  • Захист налаштувань паролем.
  • Отримання звітів.
 • Автономність клієнтської частини
  • При всіх беззаперечних плюсах централізованого управління системою кібербезпеки побудованої на базі Zillya! Антивірус для бізнесу, програма також має можливість локального управління антивірусом на робочому ПК. У разі, коли це необхідно, фахівець служби інформаційної безпеки підприємства може здійснювати зміни в роботі антивірусної програми в Клієнтській частині безпосередньо на потрібному ПК.

   Це стає можливим при наявності пароля адміністратора. Користувач клієнтської частини антивіруса має можливість самостійно здійснювати:

  • Запуск сканування, виконання дій над загрозами.
  • Оновлення вірусних баз і програмних модулів.
  • Зміна налаштувань файлового монітора «Вартовий», брандмауера, WEB-фільтра і USB-захисту.
  • Такі маніпуляції дозволяють додатково перевіряти систему кіберзахисту локального ПК. У деяких випадках ця вкрай зручна функція дозволяє здійснювати тонке налаштування окремо взятого персонального комп'ютера під унікальні потреби і завдання.

 • Можливість он-лайн та оф-лайн активації продукту
  • Комерційна ліцензія може бути активована двома шляхами:

  • за допомогою Коду активації з 32х символів, через мережу Інтернет. Даний код видається користувачу автоматично та використовується для стандартної пріоритетної активації продукту. Він може бути використаний повторно у разі зміни локальної мережі,перевстановлення Zillya! Антивірус для Бізнесу тощо.
  • через Ліцензійний ключ, що не потребує зв‘язку з Інтернетом в момент активації. Цей Ліцензійний ключ видається користувачу за його запитом та використовується як екстрений, запасний метод. У разі його використання рекомендуємо Вам підключитися до Інтернету якомога швидше, адже для коректного функціонування продукту (оновлення вірусних баз, програмних модулів тощо) це є необхідним!
 • Основні компоненти
  • Панель адміністратора – центр управління всіма Клієнтськими частинами та налаштуваннями Антивірусного сервера.

   Дозволяє здійснювати та регулювати налаштування і моніторинг системи антивірусного захисти всієї системи кібербезпеки компанії, а також локальних робочих станцій. Даний компонент є координаційним хабом корпоративної інформаційної безпеки, побудованої на Zillya! Антивірус для бізнесу.
  • Антивірусний сервер – програма, що об'єднує всі клієнтські частини і дозволяє управляти ними через Панель адміністратора, поширює оновлення. Оновлення антивірусних баз на комп'ютерах організації відбувається централізовано і не вимагає підключення окремих ПК до мережі Інтернет. Всі оновлення ПК в мережі будуть отримувати з серверної частини антивіруса.
  • Клієнтські частини – програми, що встановлюються на кожному з захищуваних комп’ютерів, які безпосередньо виконують функції антивірусного захисту та інші. Як наслідок, робочі комп’ютери мережі організації захищатиме продукт класу “Internet Security” із щоденним оновленням антивірусних баз, що забезпечить повноцінний захист користувачів від усіх типів кіберзагроз
 • Модулі захисту
  • Антивірус – дозволяє виявляти та знешкоджувати шкідливе програмне забезпечення на комп’ютері користувача. Об’єкти, що перевіряються: файли на жорсткому диску, USB-накопичувачах, оперативній пам’яті, електронна пошта.

   Даний модуль є базовим у всій системі безпеки, яка будується на базі Zillya! Антивірус для бізнесу. Унікальною особливістю даного модуля є наявність сучасних, оновлюваних кожен день, баз вірусних сигнатур. Варто відзначити, що ці дані не перевантажують ні сервер, ні локальний ПК, оскільки база є оптимізованою і модернізованої. Таким чином, робота з нею не впливає на швидкість роботи центрального комп'ютера і, тим більше, локальної робочої станції і не веде до зависань або уповільнення роботи ПК.
  • Брандмауер (мережевий екран) – контролює доступ, встановлених на комп’ютері програм, в мережу з налаштуванням розширених параметрів. Доступні 2 режими роботи: автоматичний та інтерактивний (з можливістю самостійної обробки кожної програми).

   Наявність брандмауера в корпоративної версії сучасного антивіруса - критична необхідність. Цей модуль дозволяє істотно скоротити можливість зараження шкідливими програмами під час Інтернет серфінгу. Крім того, брандмауер блокує дії шкідливого ПЗ, яке могло потрапити на ПК, в разі несанкціонованої спроби завантаження інформації з Інтернет, отримання додаткових шкідливих компонентів, нових шахрайських або шпигунських можливостей.
  • Веб фільтр – керує доступом комп’ютера на вказані Інтернет-ресурси: централізований список небажаних сайтів.

   Модуль дозволяє самостійно створювати «чорні списки» небажаних Інтернет ресурсів, що містять сумнівний, відверто небажаний матеріал. Веб-фільтр також може бути використаний, як важлива частина антифішингової системи безпеки, побудованої на базах відомих шпигунських сайтів або підозрілих ресурсів, які потенційно можуть бути замішані в шахрайської діяльності.
  • USB-захист – здійснює перевірку флеш-накопичувачів на наявність вірусів, аналізує ймовірність зараження носія та пропонує виконати сканування за вимогою.

   Перевірка USB-накопичувачів сьогодні залишається важливим аспектом комплексної кібербезпеки, оскільки вони є одним з можливих переносників шкідливого ПЗ. Модуль USB-захисту, інтегрований в Zillya! Антивірус для бізнесу сканує USB-пристрої, що підключаються до ПК на предмет наявності шкідливого ПЗ й запобігає їх потрапляння на захищений ПК.

Згідно з експертним висновком фахівців Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (ДССЗЗІ), український антивірус відповідає вимогам державних стандартів технічного захисту інформації (ТЗІ).

Експертний висновок підтверджений відповідним сертифікатом, який ми наводимо нижче .

Відеозвіт з презентації Zillya! Антивирус для бізнесу

Процес встановлення Zillya! Антивірус для Бізнесу: Інструкція

Процес встановлення Zillya! Антивірус для Бізнесу: Реєстрація продукту

Мінімальні вимоги до апаратного забезпечення:

 • Частота процесора – 1 ГГц або вище;
 • Оперативна пам'ять – 1 Гб і більше;
 • Місце на жорсткому диску – 1500 Мб;
 • Операційна система: Windows XP (SP2, SP3) (32-х і 64-х), Windows 7 (32-х і 64-х ), Windows 8 (+8.1) (32-х і 64-х), Windows Server 2003 (32-х і 64-х), Windows Server 2008 (32-х і 64-х), Windows Server 2012 (32-х і 64-х), Windows 10 (32-х і 64-х), Windows Server 2016 (32-х і 64-х), Windows Server 2019 (32-х і 64-х), Windows 11 (32-х і 64-х);
* Під одним ПК розуміти одну операційну систему (ОС)
Версія програми: 1.1.5084.0