Меню

Укр Рус

Adware.BetterSurf.Win32

Виды вредоносных программ:
Adware.BetterSurf.Win32

Adware.Bettersurf.Win32 – сімейство шкідливого ПО, яке встановлюється на комп'ютер  потай від користувача, і підміняє результати пошуку в Internet.

Дані програми застосовуються для організації так званого “чорного CEO”,  коли  замість стандартної пошукової видачі,  на перших місцях пошуку видаються потрібні його хазяїнові сайти.
Це дозволяє значно підвищити відвідуваність зазначених сайтів, підвищити продаж рекламованих товарів і послуг.

Поширення

Adware.Bettersurf.Win32 поширюється разом з  різним безкоштовним програмним забезпеченням – відео програвачами, наборами кодеків, безкоштовними іграми й утилітами.
Як правило, при установці користувачу не повідомляється про встановлення Bettersurf  або ж повідомляється,  але в такому завуальованому вигляді, що він не може зрозуміти, про що йде мова.

Зміни в системі

Adware.Bettersurf.Win32 – являє собою набір плагінів для основних Internet браузерів -Chrome,  Internet Explorer і Firefox, однак програмне забезпечення постійне змінюється і можлива поява плагінів і для інших браузерів.

 Як правило, Adware.Bettersurf.Win32 встановлюється в одну з наступних папок на комп'ютері:

  • %ProgramFiles%\better-surf
  • %ProgramFiles%\bettersurf
  • %ProgramFiles%\bsurf

Також додаються файли плагінів у папки браузерів, що заражаються.

Шкідливі дії

 Крім підміни результатів пошуку, Adware.Bettersurf.Win32  також може перенаправляти користувача на завантаження інших шкідливих програм. Цей метод використовується як для завантаження нових версій Adware.Bettersurf.Win32 так і для завантаження інших шкідливих програм.

Основною метою сімейства шкідливого ПО Adware.Bettersurf.Win32 - є реклама різних сайтів, товарів і послуг,  за рахунок чого творець цього шкідливого ПО дістає чималий прибуток.