Меню

Укр Рус

АНОНС: новий антивірус від лабораторії Zillya! вийде в кінці 2014!

АНОНС: новий антивірус від лабораторії Zillya! вийде в кінці 2014!
17.10.2014
64131

Команда лабораторії Zillya! виходить на фінішну пряму в розробці нового антивірусу.

«ZILLYA! АНТИВІРУС МАКСИМАЛЬНИЙ» (такою є попередня назва нового антивірусу) має стати флагманським продуктом лабораторії з точки зору технологій та підходів забезпечення захисту!

Продукт матиме функціональність, яку до цього часу не мав жоден антивірус української (і не тільки) розробки.

Вперше в практиці лабораторії для захисту інформаційного простору користувачів будуть використані репутаційні технології. Користувачі нового продукту зможуть дізнатися, чи містить загрозу інтернет-ресурс, спираючись на думку спільноти, яка попередньо оцінила даний ресурс. При цьому, сайти які є однозначно небезпечними, наприклад, містять віруси або є фішинговими будуть автоматично заблоковані на основі даних лабораторії Zillya!.

Таким чином, захист окремо взятого користувача забезпечуватиметься не лише силами лабораторія Zillya!, але й усією спільнотою користувачів «Zillya! Антивірус Максимальний».

Приємним доповненням до функцій захисту для користувачів стане можливість самостійно налаштовувати режими відображення інформації в пошукових системах та соціальних мережах. Для тих, хто втомився від політичних новин, в антивірусі передбачено режим «без політики», коли всі сайти, які було відмічено користувачами, як політичні, будуть приховані в пошуковій видачі або новинній стрічці.

Також, новий антивірус матиме можливості резервного копіювання файлів з використанням хмарних технологій. На сьогоднішній день лабораторія Zillya! завершує переговори з сервісом, який входить в когорту світових лідерів серед хмарних сервісів зберігання даних. Інформацію про те, хто став партнером лабораторії Zillya! буде оголошено дещо пізніше.

Бета-тестування «Zillya! Антивірус Максимальний» має розпочатися найближчим часом. Якщо ви бажаєте першими долучитися до команди бета-тестерів, ласкаво просимо! Заповніть, будь ласка, контактну форму нижче: 

P.S. Нагадаємо, що 30 травня 2014 року лабораторія Zillya! випустила новий Zillya! Антивірус Безкоштовний, який менше ніж за півроку встановили на свої комп’ютери більше 100 тис. українців. Завантажити антивірус ви можете тут.

 

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз