Меню

Укр Рус

Анонси найближчих змін

Команда розробників антивірусного програмного забезпечення Zillya! анонсує найближчі зміни в своїх продуктах. Маючи великий досвід на ринку антивірусного програмного забезпечення, українські розробники прийшли до висновку - навіть той простий інтерфейс, який проектувався для продуктів Zillya!, не досить зрозумілий. Виходячи з цього, команда розробила новий інтерфейс, зберігши попередню ненав'язливість.

Заплановано багато змін, користувачі зможуть спостерігати оновлення поетапно. Незабаром користувачі побачать кардинальну зміну «Статус системи» в продуктах Zillya Antivirus і Zillya Internet Security. Після виходу оновлення «Статус системи» перетвориться і буде складатися з вкладок з інтерактивним вмістом. Це дасть можливість користувачеві самостійно вирішувати, яка інформація йому необхідна в тій чи іншій ситуації. При порушеннях в роботі програми - відповідна вкладка «статусу системи» буде оповіщати користувача про ситуації, що склалася. Таким чином користувач буде своєчасно сповіщений про загрозу і про методи боротьби з нею.

Крім «статусу системи» буде повністю змінена вкладка «Активація», яка відповідає за активацію і відображення стану поточної ліцензії на продукт Zillya Antivirus. Таким чином користувач зможе отримати всі потрібні йому дані безпосередньо в продукті. Зникне необхідність звертатися в службу підтримки з будь-якими питаннями щодо ліцензії.

 На даний момент команда завершує останні роботи і дуже скоро всі учасники бета тестування зможуть ознайомиться з оновленими версіями, після чого з ними ознайомляться і звичайні  користувачі.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз