Меню

Укр Рус

До дня програміста ліцензія Zillya! Internet Security за 98 гривень

До дня програміста ліцензія Zillya! Internet Security за 98 гривень
11.10.2012
34186

Цього року 13-е вересня є 256-м днем року. Цей день вважається неофіційним професійним святом програмістів. Традиційно відмічається в 256-й день року, бо 256 – кількість чисел, що можна виразити за допомогою вісьмиразрядного байту.

Фактично, це свято є днем усіх комп’ютерщиків – людей, чия робота або спосіб життя так чи інакше пов’язані із комп’ютерами. В цей день у комп’ютерщиків прийнято дарувати одне одному, а також своїм комп’ютерам, нові комп’ютерні залізяки, гаджети, комп’ютерну літературу та особливо корисні програми.

Команда Zillya! не змогла втриматися і вирішила зробити Вам подарунок! Перші 1024 ліцензії на Zillya! Internet Security, що буде придбано з сьогоднішнього дня, будуть продані за ціною 98 гривень за річну ліцензію! Таким чином, у Вас є можливість придбати собі або своїм друзям ліцензію на Zillya! Internet Security із знижкою 45%!

Ще раз поздоровляємо усіх користувачів обчислювальної техніки з нашим професійним святом!

Звертаємо Вашу увагу на те, що строк ліцензії на Zillya! Internet Security починає діяти з моменту її першої активації на комп’ютері, тобто ліцензія може бути придбана заздалегідь.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз