Меню

Укр Рус

Downloader.Banload.Win32

Виды вредоносных программ:
Downloader.Banload.Win32

Downloader.Banload.Win32 -  сімейство програм завантажників, що завантажують додаткове шкідливе ПО на комп'ютер.

Опис

Downloader.Banload.Win32 завантажує  через протоколи  HTTP або FTP,  додаткове шкідливе ПО на комп'ютер користувача. Як правило, завантажене шкідливе ПО являє собою троянські програми  сімейства Trojan.Win32.Banker і Trojan.Win32.Banbra (сімейства троянських програм, що застосовуються для  крадіжки  банківських даних і інших конфіденційних даних).  
Звідси відбувається й назва сімейства  (Banload) (Banker Downloader).

Методи впровадження
В основному, віруси цього сімейства, потрапляють на комп'ютер через файлообмінні Web-сайти, де вони представлені як деякі корисні програми, кодеки, крякі, кейгени й т.п.
Коли користувач запускає Downloader.Banload.Win32, той вносить зміни до реєстру, для забезпечення свого автозапуску при перезавантаженні системи, і  починає  закачувати інше шкідливе ПО по посиланнях, що зберігаються в його тілі.

Деструктивні дії

Як можно бачити по опису -  зараження комп'ютера Downloader.Banload.Win32, є лише першим кроком, основною метою даного шкідливого ПО  є завантаження троянських програм, які у свою чергу використовуються для крадіжки  банківських даних і іншої конфіденційної інформації з комп'ютера користувача.