Меню

Укр Рус

Downloader.Small.Win32.29143

Виды вредоносных программ:
Downloader.Small.Win32.29143

Downloader.Small.Win32.29143 –програма, що поєднує функції троянської програми й програми Downloader.  Downloader застосовується для завантаження й установки шкідливого ПО ( троянської програми, Backdoor і т.д.) на комп'ютер-жертву. Основне призначення - завантажити з мережі Internet і потай установити в систему шкідливе ПО.

Методи поширення 

Поширюється через файлообмінні Web-Сайти й соціальні мережі, маскуючись під якісь корисні програми, зломщики програм, генератори серійних кодів і  ключів. Ошуканий таким маскуванням, користувач завантажує шкідливе ПО й запускає в себе на комп'ютері.

Технічний опис

Downloader.Small.Win32.29143 являє собою, PE файл що виконується (Windows EXE) ррозміром 99 КБайт,  не впакований, написаний на Microsoft Visukl C++ 5.0

Після запуску намагається вкрастилогіни й паролі, що використаються для авторизації на Internet сайтах. Украдена інформація передається зловмисникові.

З'єднується з віддаленим сервером у мережі Internet і намагається завантажити звідти шкідливу програму. Якщо це вдалося, копіює її в системний каталог Windows (%System%) і запускає завантажене шкідливе ПО на виконання.

Деструктивні можливості

Краде інформацію про логіни й паролі. Завантажує й інсталює в систему шкідливе ПО.