Меню

Укр Рус

Корисна закладка: TOP-5 публікацій за вересень

Корисна закладка: TOP-5 публікацій за вересень
06.10.2015
33338

Хочемо нагадати ТОП-5 матеріалів, які сподобались нашим читачам у вересні. Можливо, ця інформація знову стане в нагоді Вам та Вашим друзям.

1. ТОП 5 фільмів про хакерів, що наближені до реальності

Сьогодні ми пропонуємо вам ТОП-5 фільмів, в яких немає стрілянини та бійок. Вони про інше. Ці картини або максимально позбавлені нальоту «всемогутності» та дають можливість наочно побачити реальні інструменти та методи кіберзлочинців, а також наслідки, які очікують на користувачів, що нехтують правилами кібербезпеки.


 

 

 

2. Фото-звіт Zillya! Антивірус із фестивалю "В пошуках Made in Ukraine"

Незабутні два дні фестивалю Made in Ukraineв фотографіях! Пропонуємо до Вашої уваги невеликий фото-звіт із фестивалю.

 

 

3. СПАМ: Загрози масових розсилок

СПАМ - це небажані листи рекламного характеру, які користувач отримує на свою електронну поштову скриньку в примусовому порядку. На сьогоднішній момент відсоток СПАМу, що приходить на пошту, перевищує 70 відсотків і це число постійно зростає.


 

4. Відомі хакери сучасності. Частина 1

Інформація в усі часи була і залишається бажаною здобиччю для людей, які прагнуть влади і легкого прибутку. З появою всесвітньої мережі досягнення цієї мети стало значно простішим, і для декого перетворилося на захопливу гру.

 


5. ТОП-10 комп'ютерних вірусів в історії. Частина 1

Віруси - жахіття комп’ютерної ери. Хробакитроянські програмибекдори, шпигуни… Безліч загроз очікує користувача в віртуальному світі. Дверцятами для проникнення шкідливої програми на ПК можуть стати і електронний лист з заманливою темою, і яскравий рекламний банер, і сайти з сумнівною репутацією.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз