Меню

Укр Рус

Користувачів «Інтернет від Укртелеком» захистить український антивірус

Користувачів «Інтернет від Укртелеком» захистить український антивірус
29.03.2017
42271

Український розробник антивірусів Zillya!, найбільший національний інтернет-провайдер Укртелеком і системний інтегратор Advanced Communication Technology оголошують про початок співпраці в сфері надання абонентам оператора антивірусного захисту.

Результатом співпраці став запуск нового спільного сервісу для користувачів інтернету від Укртелекому - «Антивірус Zillya!». Клієнти отримають можливість всього за 15 грн на місяць підключити професійну антивірусний захист, встановивши на свій ПК кастомізовану версію Zillya Internet Security.

Запуск сервісу, яким зможуть скористатися понад 1,6 млн абонентів національного телеком оператора, - це приклад співпраці українських ІТ-компаній, які прагнуть надавати сучасні технологічні послуги.

За словами Максима Сидоренко, керівника відділу продажів Zillya!, це краща пропозиція в Україні з точки зору співвідношення якості і ціни для подібних послуг на ринку.
«Ми раді, що знайшли в Укртелекомі однодумців, з якими вдалося налагодити плідну співпрацю. Найбільший інтернет-провайдер країни з усією серйозністю підходить до забезпечення безпеки своїх абонентів і нам це неймовірно імпонує. Спільно ми розробили нову пропозицію, яке буде відповідати всім запитам користувачів, а також дозволить досягти синергетичного ефекту у співпраці «Укртелеком» і Zillya!

У 2017 році Zillya! планує значно посилити свої позиції на ринку антивірусного ПО в Україні, зайнявши не менше 10% в сегменті домашніх користувачів. Компанія відкрита до співпраці з усіма інтернет-провайдерам України», - говорить Максим Сидоренко, керівник відділу продажів Zillya!

«Одне з важливих переваг сервісу в тому, що представники Zillya! надають сучасний і швидкий клієнтський сервіс, в тому числі через діджитал-канали, як: онлайн-чат, Facebook і т.д., - підкреслює Ярослав Гуменюк, директор департаменту управління продуктами Укртелекому. - Також варто відзначити, що цей антивірус не перевантажує сервер і локальний ПК, таким чином робота з ним не буде впливати на швидкість роботи комп'ютера. Вважаю, що він стане хорошим «помічником» для наших клієнтів». 

Валерій Солтис, комерційний директор Advanced Communication Technology: «Важливо відзначити, Zillya! - стовідсотково український продукт. Це рішення, створене вітчизняними розробниками, не поступається за характеристиками кращим зарубіжним аналогам. Сподіваємося, що користувачі Інтернет від Укртелекому оцінять всі переваги Zillya Internet Security: надійний захист, доступну вартість і високу якість сервісу».

Більш детально ознайомитися з пропозицією можна на сайті Укртелекому за посиланням: http://www.ukrtelecom.ua/services/customers/internet/additional/antiviru...

Довідка:
Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» - найбільший оператор фіксованого зв'язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернет. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» - мобільного оператора стандарту 3G / UMTS. Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія і «хмарні» рішення. Укртелеком почав стратегічну модернізацію своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ в інтернет на швидкості 50 Мбіт / с за технологією VDSL і до 1 Гбіт / с - по FTTH / GPON.
З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ.

 

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз