Меню

Укр Рус

Обміняйте код Преміум-пакету на знижку Zillya! Internet Security

Обміняйте код Преміум-пакету на знижку Zillya! Internet Security
11.10.2012
24075

Шановні користувачі Zillya! Антивірус. Якщо Ви вже користуєтеся нашим антивірусним продуктом, і скористалися платною послугою «Преміум-пакет», якщо Ви замислюєтеся про те, що просто антивірусу Вам недостатньо і Ви хочете ще більше захисту, ще більше впевненості в безпеці свого ПК і своїх даних - ми робимо крок назустріч Вам.

 

Термін ліцензії Zillya! Internet Security

Термін Преміум-пакету

 

6  міс.

1 рік

2 роки

3 роки

2 тижні

20%

20%

1 місяць

30%

30%

2 місяці

50%

40%

30%

6 місяців

50%

45%

40%

1 рік

60%

50%

40%

30%

2 роки

70%

60%

50%

40%

3 роки

80%

70%

60%

50%

Кожен користувач Zillya! Антивірус, який скористався преміум пакетом, може обміняти діючий чи використаний код Преміум-пакету на знижку при покупці комплексного антивірусного рішення Zillya! Internet Security. При цьому, залежно від періоду придбаного раніше Преміум-пакета, і від бажаного терміну дії ліцензійного ключа Zillya! Internet Security, Ви можете отримати знижку від 20% до 80%.

 

Що потрібно зробити для отримання знижки? Відправте нам Ваш діючий чи застарілий код преміум-пакету для Zillya! Антивірус за адресою zamovte@zillya.com і вкажіть в тексті листа бажаний термін ліцензії Zillya! Internet Security (згідно таблиці). На зворотну адресу ви отримаєте рахунок з урахуванням відповідної знижки на придбання Zillya! Internet Security.

Якщо ви втратили свій код чи у Вас є запитання щодо акції - зверніться до Служби технічної підтримки по телефону 044-233-05-24, або електронною поштою support@zillya.com.

Зверніть увагу, що Ви обмінюєте свій код на знижку, тобто, якщо наданий Вами для отримання знижки код Преміум-пакета ще діє - то його буде анульовано. Ви не зможете більше користуватися ним, але в цьому й немає необхідності, тому що Zillya! Internet Security, придбаний Вами, містить в собі всі функції Zillya! Антивірус, забезпечуючи ще більш високий рівень захисту.

Нагадуємо Вам, що користувачі Zillya! Internet Security, у яких вже закінчився термін дії ліцензії, також можуть звернутися до нас для продовження ліцензії з 40% знижкою.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз