Меню

Укр Рус

Способи оплати

Способи оплати
Квитанція на E-Mail

Заповнивши інформацію про замовлення, Ви отримайте квитанцію в електронному вигляді. Роздрукуйте її зміст і сплатіть у відділенні будь-якого банку. За відсутності принтера, перепишіть інформацію з квитанції та зверніться в банк для оплати, або скористайтеся іншим платіжним методом.

Знайти найближчий банк можна тут
*Код активації буде надісланий Вам, на e-mail, на протязі 3 робочих днів після оплати.
Квитанція Укрпоштою

Якщо у вас немає можливості роздрукувати або переписати квитанцію (як в методі "Квитанція по E-Mail"), скористайтеся даним способом оплати. Після внесення інформації про замовлення ми надішлемо вам вже роздруковану квитанцію через Укрпошту. Сплатіть її у відділенні будь-якого банку. Час доставки квитанції до 7 днів.

Знайти найближчий банк можна тут
*Код активації буде надісланий Вам, на e-mail, на протязі 3 робочих днів після оплати.
Відділення Збербанку

Заповніть інформацію про замовлення та отримайте реквізити платежу, які необхідно вказати в Збербанку під час оплати.

Квитанція Пошти Росії

Заповніть інформацію про замовлення та ваші контактні дані, отримайте бланк поштового переказу який потрібно роздрукувати та сплатити в найближчому поштовому відділенні.

Платіжні термінали

Сплатити швидко та без черги за допомогою платіжних терміналів: City-Pay, ПриватБанк, i-Box, EasySoft, RegulPay, QIWI, 24nonStop.

Отримайте номер вашого замовлення, та вкажіть його при оплаті через систему платежів W1 в автоматі самообслуговування. Універсальний сервіс по прийому платежів для интернет-магазинів "Єдина каса". Більш ніж 15 000 точок прийому платежів в Україні. Ознайомитися з порядком оплати замовлення через "Єдину касу" можна на сайті http://merchant.w1.ru
Банковская карта

Сервіс проведення платежів забезпечується Міжбанківською системою електронної доставки й оплати рахунків Portmone.com з використанням сучасного й безпечного механізму авторизації платіжних карт. Реквізити платіжних карт вводяться на сайті Portmone.com у захищеному режимі і недоступні співробітникам.

Служба підтримки платежів Portmone.com: телефон (+380 44) 200 09 02, електронна пошта: support@portmone.com
Єдиний гаманець W1

Якщо ви являєтеся користувачем платіжного сервісу W1, то зможете виконати оплату ліцензії через Єдиний гаманець.

Універсальний сервіс по прийому платежів для интернет-магазинів "Єдина каса" являється зручним та безпечним інструментом для оплати товарів та послуг в мережі Інтернет. Більш ніж 15 000 точок прийому платежів в Україні пропонує "Єдина каса" для інтернет-магазинів. Ознайомитися з порядком оплати замовлення через "Єдину касу" можна на сайті http://merchant.w1.ru
Бажаєте 1 ліцензію?
Ліцензію на 1 ПК Ви можете придбати у наших партнерів:
1
2
3
Ринок “Петрівка”
Дивитися мапу