Меню

Укр Рус

Підсумки програми бета-тестування за серпень

Підсумки програми бета-тестування за серпень
11.10.2012
27818

4 травня цього року відкрито набір у команду бета-тестування українського антивірусу Zillya!. Командою Zillya! було прийнято нагороджувати найактивніших тестерів за підсумками кожного місяця ліцензіями на продукти Zillya! .

На даний момент команда бета-тестерів Zillya! налічує 364 учасника. Минає четвертий місяць тісної співпраці команди Zillya! з користувачами українського антивірусу. Відділ тестування Zillya!  відмічає, що за період роботи програми бета-тестування, були виявлені текстові та візуальні помилки, прийнято до уваги багато пропозицій щодо удосконалення продукту. Велика кількість помилок вже виправлена, частину пропозицій  реалізовано, а частину буде реалізовано найближчим часом.

Як стати бета-тестером Zillya!, щоб серед перших знайомитися зі всіма новинками від українських розробників антивірусного забезпечення? Все дуже просто: потрібні активна життєва позиція та досвід роботи з ПК. Відділ тестування Zillya! через баг-трекер буде приймати Ваші звіти по усіх виниклих помилках при роботі з антивірусом. Як бета-тестер Ви матимите можливість приймати участь у регулярних опитуваннях щодо удосконалення продукції Zillya!.

Команда Zillya! щиро дякує усім учасникам бета-тестування та з задоволенням оголошує результати найактивніших тестерів за серпень:

5 місце. Бета-тестер maduser (16 балів) надав інформацію про аварійне завершення роботи антивірусу, недоліки в графічному інтерфейсі при скануванні  USB- пристроїв, запропонував нововведення в дизайні вкладки "Оновлення".

4 місце. Бета-тестер life (17 балів) взяв активну участь в пропозиціях проектування, а саме, розробив  нововведення для вікна Карантину, зміни в оформленні вікна Планувальника, доповнив вірусну базу Zillya! новими вірусними сигнатурами. 

3 місце. Бета-тестер Yelik (18 балів) прислав пропозиції щодо оптимізації завантаження антивіруса на старті ОС, нововведення у вікні "Сканування", зміни в механізмі ручного оновлення, зміни в механізмі повідомлення про результати виконаних дій над знайденими загрозами.

2 місце. Бета-тестер  Fashist (19 балів) запропонував новий дизайн вкладки "Захист" і вкладки "Сканування", новий механізм роботи зворотнього зв'язку користувачів і команди Zillya!, виявлена помилка, пов'язана з дублюванням дій над активними загрозами.

1 місце.  Бета-тестер evich (41 бал) другий місяць поспіль стає найактивнішим користувачем українського антивірусу Zillya! і вже третій місяць поспіль потрапляє до трійки лідерів. Цього місяця він додав у вірусну базу Zillya! нові віруси, запропонував ряд нововведень, пов'язаних з роботою Планувальника, нововведення по скануванню USB-пристроїв, розробив новий графічний інтерфейс.

Усі вище перелічені тестери отримають іменні ліцензії для Zillya! Internet Security.

Команда Zillya! Antivirus потребує Вашої думки і ідей відносно удосконалення свого продукту. Ви маєте можливість зробити свій внесок у розвиток українського антивіруса та вписати своє ім’я в історію становлення національного продукту інформаційних технологій.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз