Меню

Укр Рус

Підсумки конкурсу відеороликів про Zillya!

Підсумки конкурсу відеороликів про Zillya!
11.10.2012
12117

З 22 серпня по 30 вересня ми організували черговий творчий конкурс. За умовами конкурсу треба було створити і розмістити на відеосервісі Youtube відеоролик, який демонструє як Zillya! захищає від шкідливих програм. Нами було отримано 20 відеоробіт: це і повністю зняті на відеокамеру ролики,  і відеонарізки з популярних фільмів і мультфільмів, і короткі анімаційні ролики.

Усім, хто прислав нам лінки з Youtube на свої відеороботи про Zillya! були відправлені іменні ліцензії на Zillya! Internet Security. Спочатку в конкурсі був лише один приз - головний - відеокамера Sanyo VPC - GH1 Silver за зайняте перше місце, а вже після підбиття підсумків голосування було вирішено ввести заохочувальні призи за друге і третє місця. В якості заохочувальних призів було обрано USB- флеш накопичувачі Transcend JetFlash 530 8Gb White.

Переможець конкурсу визначався закритим внутрішнім голосуванням команди Zillya!. Кожен співробітник команди Zillya! вибрав 3 кращі ролики на свій смак і розподілив їх по місцях між собою: за перше місце ролику нараховувалось 3 бали, за друге - 2, а за третє - відповідно 1 бал. Набрані відеороликом бали від кожного співробітника команди Zillya! підсумовувалися - так і вийшли підсумкові результати відеоконкурсу. Представляємо Вашій увазі результати переможців:


1 місце - 25 балів  - Віктор Томчук за пластиліновий мультфільм

 


2 місце - 18 балів - Владислав Сорин - за соціальну рекламу "Допоміг собі - допоможи іншим"

 


3 місце - 4 бали - Родіон Голованов - за "Зилля-дог поспішає на допомогу"!

З питань отримання призів ми просимо переможців зв'язатися з нами через техпідтримку Zillya! або ж напишіть адміністраторам спільноти Zillya! у соціальній мережі "Вконтакте".

Це далеко не останній творчий конкурс від Zillya!. У Вас буде ще можливість поділитися з нами своєю творчістю і виграти цінні призи! Стежте за нашими новинами! Ми вже готуємо новий конкурс!

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз