Меню

Укр Рус

Підсумки творчого конкурсу Zillya!

З 12-го червня по 31 липня ми проводили конкурс на кращу візуалізацію логотипу Zillya! з підручних матеріалів. До конкурсу допускалися тільки роботи виконані без допомоги графічних редакторів.

Згідно правил конкурсу, команда Zillya! внутрішнім голосуванням визначилася з 3-ма переможцями конкурсу. Ми повинні зізнатися, що внутрішнє голосування не обійшлося без суперечок.

Робіт було дійсно багато і ми дуже вдячні всім учасникам за проявлену ініціативу та креативність. Перш ніж ми оголосимо авторів 3-х кращих робіт, хотілося б ознайомити аудиторію з цікавою статистикою.

За час проведення конкурсу ми отримали 177 робіт від 84-х учасників. Виходячи з правил, за кожну допущену роботу ми видавали гарантований приз - преміум код для програми Zillya! Антивірус. Термін дії виданого коду варіювався залежно від якості та складності роботи. Сумарний термін дії виданих кодів склав 137 місяців, тобто 11.3 року.

Крім 3-х переможців, ми так само хочемо висловити своє захоплення і особливу подяку, у вигляді ліцензій на Zillya! Internet Security, наступним учасникам:

  • Родіон Голованов, за відео-роботу, нагороджується ліцензією терміном дії 3 роки.
  • Катерина Музика, лідер за зібраними «лайкам», нагороджується ліцензією терміном дії 1 рок.
  • Оксана Зоря, за неординарні роботи, нагороджується ліцензією терміном дії 1 рок.
  • Андрій Барабаш, нагороджується ліцензією терміном дії 1 рок.
  • Вероніка Немченко нагороджується за оригінальність 6ти місячної ліцензією.

 

І нарешті переможцями конкурсу стали:

I місце: Євгенія Саган

1-е место - конкурс визуализации Zillya!

II місце: Андрій Трошук

2-е место - конкурс визуализации Zillya!

III місце: Анастасія Гуца

3-е место - конкурс визуализации Zillya!

 

З питань отримання призів, ми просимо переможців зв'язатися з організаторами конкурсу. Для цього зв'яжіться зі службою технічної підтримки Zillya! (Всі контакти вказані на сторінці «Підтримка» офіційного сайту Zillya!) Або ж напишіть до будь-якого з адміністраторів офіційної групи Zillya! в соціальній мережі «Вконтакте». Учасникам, які удостоїлися нагородження ліцензіями на Zillya! Internet Security, в понеділок 13.08.2012, буде надіслано повідомлення, що містить іменну ліцензію.

Це був перший творчий конкурс Zillya!, Але далеко не останній. На даний момент ми всією командою готуємо для вас наступний конкурс, який зажадає від усіх учасників не меншою креативності, ніж попередній. Слідкуйте за нашими новинами.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз