Меню

Укр Рус

Tool.ArchSMS.Win32

Виды вредоносных программ:
Tool.ArchSMS.Win32

Tool.ArchSMS.Win32 - сімейство шкідливих програм, які вимагають гроші за встановлення завантажених користувачем програм.

 Дані програми не виконують деструктивних дій на комп'ютері. Мета зловмисників, що створють це програмне забезпечення, полягає у вимаганні грошей у користувача за установку або активацію різного популярного ПЗ.

Шахрайство полягає в тому, що вміст такого «платного архіву» як правило, береться шахраями в мережі Інтернет у вільному вигляді, і ні копійки зі сплачених Вами коштів не надходить розробникам самого програмного забезпечення . Тобто Вам пропонується заплатити гроші за те, що Ви і так можете  безкоштовно завантажити з мережі на законних підставах . Дуже часто встановлювана програма не відповідає заявленій в описі, з-за факту обману ці програми відносять до класу шкідливого ПЗ.

Установка подібної програми, нічим не відрізняється від простої інсталяції, але на певному етапі з'являється вікно з проханням відправити SMS на платний короткий номер.

ArchSMS

Після оплати користувачеві приходить код активації, який необхідно ввести для продовження інсталяції програми. Вартість послуги може змінюватись в залежності від країни і популярності встановлюваного програмного забезпечення. Дуже часто  після оплати послуги за допомогою СМС ви нічого не отримуєте, або ж отримуєте зовсім іншу, не потрібну вам програму.

 

Для розповсюдження даного шкідливого ПО, створюються спеціальні, широко розрекламовані сайти, що пропонують великий вибір різних програм за невеликі гроші. Також активно використовується контекстна рреклама на трекерах і файлообмінних сайтах, де дане шкідливе ПЗ пропонують скачати без оплати і з великою швидкістю.