Меню

Укр Рус

Tool.ArchSMS.Win32.774

Виды вредоносных программ:
Tool.ArchSMS.Win32.774

Tool.Archsms.Win32.774 – класичний представник сімейства шкідливих програм, що вимагають гроші за установку скачаної користувачем програми.

Дана програма не виконують деструктивних дій на комп'ютері. Ціль зловмисників, що використають це програмне забезпечення, полягає у вимаганні грошей у користувача за установку різного популярного ПО.

Методи розповсюдження 


Для розповсюдження даного шкідливого ПО, створюються спеціальні, широко розрекламовані сайти, що пропонують великий вибір різних програм за невеликі гроші. Також активно використається контекстна рреклама на трекерах і файлообмінних сайтах, де дане шкідливе ПО пропонують скачати без оплати й з великою швидкістю.

Технічні особливості

Установка подібної програми, нічим не відрізняється від звичайної інсталяції, основні етапи показані нижче:

ArchSMS

але на певному етапі з'являється вікно  із проханням відправити SMS на платний короткий номер.

ArchSMS

ArchSMS

Після оплати користувачу приходить код активації, який необхідно ввести для продовження інсталяції програми. Вартість послуги може варіюватися залежно від країни й популярності встановлюваного програмного забезпечення. Дуже часто - це програми “пустушки”, тобто після оплати послуги за допомогою СМС ви нічого не отримуєте, або ж отримуєте зовсім іншу, не потрібну вам програму.


Деструктивні можливості

Дана програма не виконує деструктивних дій на комп'ютері, але намагається шляхом обману одержати гроші від  користувача. Шахрайство полягає в тому, що вміст такого «платного архіву» як правило, береться шахраями в мережі Internet у вільному вигляді, і ні копійки з оплачених Вами коштів не надходить розроблювачам самого програмного забезпечення. Тобто Вам пропонується заплатити гроші за те, що Ви й так можете безкоштовно завантажити з мережі на законних підставах. Дуже часто встановлювана програма не відповідає заявленої в описі, через факт обману це ПО відносять до класу шкідливого.