Меню

Укр Рус

Tool.Kiser.Win32

Виды вредоносных программ:
Tool.Kiser.Win32

Hacktool.Win32.Kiser – сімейство програм, які призначені для активації  ліцензії в популярних антивірусах.

Методи розповсюдження 

розповсюджується через файлообмінні Web-Сайти, соціальні мережі, форуми, торренти й т.п.

Опис

Даний клас програм призначений для злому популярних антивірусів з метою забезпечення їх роботи, коли ліцензії відсутня або закінчилася. Тобто, попросту кажучи, їх застосовують для безкоштовного використання антивірусних програм.

Дані програми можуть шукати ліцензійні ключі і серійні коди в мережі Internet, модифікувати сам антивірус - відключаючи перевірку його цілісності й ліцензії,  і т.п.

Деструктивні можливості

Дане сімейство програм не здійснює деструктивних дій. Але сприяє  збільшенню кількості шкідливих програм у мережі Internet, тому що ліцензійні ключі викрадаються в користувачів за допомогою різноманітного шкідливого ПО - троянських програм, Backdoor і т.п. Для цих же цілей розробляється нове шкідливе ПО й спонсорується робота хакерських груп.

Програми, які  модифікують сам антивірус - порушують безпеку системи й можуть використатися зловмисниками для проникнення на комп'ютер.

Пам'ятайте – використовуючи подібні програми й надаючи підтримку їх творцям, ви тим самим допомагаєте розповсюдженню й розробці нового шкідливого ПО!