Меню

Укр Рус

Trojan.Agent2.Win32

Виды вредоносных программ:
Trojan.Agent2.Win32

Trojan.Agent - велике сімейство троянських програм що займаються крадіжкою інформації. До цього сімейства зазвичай відносять невеликі шкідливі програми, які є складовою частиною якогось троянця, що складається з безлічі файлів-модулів.


Методи поширення

Такі троянські програми потрапляють на комп'ютер, як правило, у складі іншого шкідливого ПЗ: мережевих черв'яків, а також інших троянських програм.


Функціональні можливості

Троянська програма використовує кілька методів маскування, щоб уникнути виявлення з боку користувача. Trojan.Agent видаляє початковий файл, з якого був запущений, приховує свій процес у списку процесів "Диспетчера завдань", забороняє відображення прихованих файлів, блокує запуск деяких антивірусних програм і доступ до антивірусних сайтів, також намагається вивантажити з пам'яті антивірусне ПЗ. Троянская програма припиняє своє виконання, якщо виявляє, що вона виконується в середовищі віртуальної машини  VMWare або VirtuklPC.


Деструктивні дії

Краде акаунти on-line ігор, а також інші логіни і паролі, що використовуються для авторизації на сервісах мережі Internet, після чого інформація пересилається зловмисникові. Завантажує з Internet інше шкідливе ПЗ і таємно інсталює його в систему.