Меню

Укр Рус

Вірусна енциклопедія Zillya!

Команда Zillya! з радістю повідомляє про запуск довгоочікуваного інформаційного сервісу «Вірусна енциклопедія». Шлях до цієї події був усіяний безліччю різноманітних завдань, що вимагали своєчасного вирішення, тому він був дуже довгим.

Створення Вірусної енциклопедії вимагало залучення великої кількості наших вірусних аналітиків, їх ефективної взаємодії і копіткої роботи. Наш сервіс знаходиться на стадії становлення, і кожен день ми намагаємося додавати все нові описи шкідливого ПЗ у списки.

Енциклопедія містить описи шкідливих програм, виконані нашими вірусними аналітиками. Сервіс оснащений зручними механізмами пошуку по іменах вірусів - як за класифікацією антивірусної лабораторії Zillya!, так і згідно класифікації інших антивірусних програм.

Ми постараємося своєчасно і детально описувати найбільш популярні шкідливі програми, але, звичайно ж, неможливо відразу зробити описи на якийсь значний відсоток Malware, так як кожен день ми додаємо у бази десятки тисяч записів для детектування таких програм. Саме тому ми створюємо і публікуємо також загальні описи родин і класів шкідливих програм. Таким чином, навіть якщо в даний момент в енциклопедії не виявиться опису конкретної модифікації вірусу, яка Вас цікавить, то Вам буде запропоновано опис сімейства, до якого відноситься даний вірус.

Однак енциклопедія - це не тільки описи вірусів. На головній сторінці Вірусної енциклопедії Ви зможете побачити список найбільш активних вірусних загроз. Список будується на базі анонімної інформації, яку ми отримуємо від користувачів продуктів Zillya! при їх згоді на відправку такої інформації на наш сервер. При цьому ми маємо можливість порахувати статистику виявлених вірусних загроз як загалом, так і по окремих регіонах і країнах. У даний момент користувачеві доступна можливість перегляду загального TOP вірусів, а також окремих списків по таких країнах, як Україна і Росія - два регіони, в яких найбільш популярні продукти Zillya!. Наша антивірусна лабораторія в майбутньому будуватиме і публікуватиме окрему статистику по інших країнах в міру популяризації наших антивірусних продуктів у конкретних регіонах.

Власникам інших WEB-сайтів, а також інтернет ЗМІ ми пропонуємо можливість підключення нашого списку популярних загроз. Для цього нами створений зручний API, який дозволить Вам отримати бажані викладки у зручній формі

Підключення нашої вірусної статистики на Ваші ресурси зробить Ваш сайт більш динамічним. На ньому завжди буде присутня актуальна жива інформація, цікава Вашим читачам.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз