Меню

Укр Рус

Відновлення програм Zillya! після збоїв

Тепер продукти Zillya! відновлюються автоматично навіть після найсерйозніших збоїв!

Ми, Команда Zillya!, не втомлюємося радувати Вас вдосконаленнями в наших програмних рішеннях. Вчора, 24 грудня, було випущено оновлення для Zillya! Антивірус - Механізм відновлення. Раніше дане оновлення отримала програма Zillya! Internet Security. Позитивні відгуки користувачів цього продукту вже підтвердили його ефективність.

Для тих, хто ще не встиг ознайомитись зі змінами, трішки опишемо їх суть. Раніше зустрічалися випадки, коли після відновлення операційної системи або неправильного очищення реєстру на комп'ютері користувача виникали збої в роботі програм Zillya!. Вказані дії змінювали налаштування або видаляли важливі для роботи програми файли. Антивірусні програми вкрай чутливі до таких втручань, що зумовлено специфікою їх роботи. Але це все в минулому!

Окно сообщения о восстановлении работы Антивируса

Зараз же ми впровадили в продукти Zillya! новий функціонал, який дозволяє програмі відновити свою роботу на Вашому комп'ютері навіть після найгрубіших втручань в систему. У випадку, якщо на Вашому комп'ютері проводилися які-небудь вищезгадані маніпуляції і була пошкоджена програма Zillya!, вона зможе відновити себе за допомогою Механізму відновлення. Все, що вимагатиметься від користувача, це перезавантажити комп'ютер на прохання програми.

Сподіваємося, що ці зміни зроблять Вашу роботу з нашими антивірусними програмами Zillya! ще приємнішою!


Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз