Меню

Укр Рус

Як видалити з ПК рекламний модуль Adware

Сьогодні ми покажемо вам, як видалити з ПК рекламний модуль (Adware) - програму, яка вбудовується в браузер користувача і показує контекстну рекламу, що з’являється підчас перегляду Інтернет-сторінок.

Незважаючи на те, що такий вид шкідливого ПЗ практично не завдає шкоди вашому ПК або інформації на ньому, при зараженні працювати з браузером стає вкрай незручно.

Різноманітні рекламні повідомлення, спливаючі банери, а також Інтернет-сторінки, до яких Ви не зверталися, постійно з'являються на екрані, закривають собою інформацію сайтів, гальмують роботу браузерів.

Крім того, Adware здатне підмінювати пошукові запити, що ускладнює швидкий доступ до необхідної інформації.

Як видалити Adware з вашого ПК?

Для цього треба зробити декілька простих кроків, які допоможуть позбутись надокучливого шкідливого ПЗ.

Крок №1. - Перевірити в Панелі управління / Встановлення та видалення програм наявність встановленої підозрілої програми, яка створює проблеми. Перевіряйте такі встановлення по даті, коли у вас почались проблеми. Підозру частіше за все має  викликати відсутність видавця, оригінальною іконки, версії програми. Якщо шкідливе ПЗ знайдено - видаліть його.

Крок №2 - Перевірка автозавантажень. Заходимо в меню Пуск і в пошуку набираємо cmd. З'являється чорне віконце, яке називається Командний рядок. У ньому ми вводимо наступні символи – msconfig. Натискаємо клавішу Enter, після чого у віконці Конфігурація системи вибираємо Автозавантаження. Шукайте програми, які запускаються не з папки Program Files.

Будьте уважні! Вимикайте в цьому списку тільки ті програми, у шкідливості яких ви впевнені!

Крок №3 - перевірка розширень для браузера. В меню Налаштувань браузера знайдіть Розширення. Перегляньте перелік робочих додатків і якщо шкідливе ПЗ виявлене - видаліть його.

Якщо перші три кроки не дали результатів, фахівці антивірусної лабораторії Zillya! радять перевстановити браузер.

 

 

 

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз