Меню

Укр Рус

Zillya! представляє новий антивірус для Android-пристроїв

Zillya! представляє новий антивірус для Android-пристроїв
22.09.2016
8764

Українська антивірусна компанія представляє новий багатофункціональний антивірус - Zillya! Internet Security for Android.

Особливістю новинки є розширений функціонал засобів захисту пристрою від кіберзагроз та можливість професійного налаштування системи безпеки.

Zillya! Internet Security for Android працює на версіях OS Android 2.3.x і вище.

Ґрунтовна безпека

Продукт від антивірусної компанії Zillya! відзначається новими потужними модулями, які покликані істотно розширити можливості створення системи кібербезпеки пристроїв і надати власнику інструменти контролю і захисту важливої ​​конфіденційної інформації.

Крім модулів, які присутні в програмах сучасного мобільного захисту, як, наприклад, Оптимізатор, Прискорювач, і Антивірус, новий продукт отримав наступні утиліти:

Антикрадій

Цей модуль забезпечує захист даних, що зберігаються на смартфоні в разі крадіжки або втрати пристрою. З цікавих особливостей модуля варто відзначити можливість зробити таємне фото з камери вкраденого смартфона, щоб отримати зображення злодія, і можливість заблокувати пристрій.

Ці та інші функції реалізовані за рахунок можливостей віддаленого управління, отримання і зміни інформації на гаджеті.

Так, за допомогою модуля захисту від крадіжки власник має можливість:

• виявляти місцезнаходження пристрою

• блокувати пристрій

• подавати сигнал на пристрої

• примусово і віддалено повертати пристрій до заводських налаштувань (видалення всієї інформації)

• відправляти таємне фото з камери на контрольований пристрій

• блокувати пристрій в разі заміни SIM-карти

• контролювати пристрій через SMS - команди

Всі маніпуляції, які дозволяє проводити модуль можуть здійснюватися через портал my.zillya.com.

WEB-фільтр

Необхідність посиленого захисту пристрою під час Інтернет-серфінгу реалізовано в Zillya! Internet Security for Android за допомогою WEB-фільтра. Цей модуль дозволяє блокувати доступ до фішингових та інших шкідливих сайтів. Варто відзначити, що список небезпечних сайтів, на який спирається в своїй роботі Інтернет-фільтр, автоматично оновлюється кілька разів на день.

Для більш зручного користування модулем розробник реалізував можливості підключення WEB-фільтра до всіх браузерів, створених на основі Chrome і всіх видів внутрішніх браузерів OS Android.

Чорний список

Важливою складовою інформаційної безпеки смартфонів є можливість управління дзвінками і SMS-повідомленнями. Саме для цього в новому антивірусі реалізовано так званий «Чорний список».

Це модуль, що дозволяє власнику блокувати отримання SMS і вхідних дзвінків від небажаних адресатів, які самостійно визначаються користувачем. Контакт в список блокування можна додати з адресної книги, журналу дзвінків або ввівши вручну.

Особливістю даного модуля є також перевірка SMS, що надходять від внесених до Чорного списку абонентів, на наявність фішингових посилань та їх подальшого блокування.

Батьківський контроль

Дуже часто доступ до планшетів і смартфонів, крім безпосередньо дорослого власника, мають і неповнолітні, або саме цієї категорії громадян й належить пристрій. Для того, щоб уберегти юних користувачів від сумнівної інформації і небажаних дій в мережі Інтернет існує модуль «Батьківський контроль», який є складовою частиною Zillya! Internet Security for Android.

Робота модуля побудована на принципі блокування небажаних для відвідування сайтів за визначеними категоріям. Варто відзначити, що Батьківський контроль здатний блокувати онлайн шопінг, а також відвідування сайтів, що містять наступний контент:

• сайти знайомств

• азартні ігри

• ігри та чати

• для дорослих

• соціальні мережі

• Інтернет магазини

• торренти

Варто відзначити, що механізм блокування небажаних ресурсів відбувається наступним чином: модуль здійснює перевірку сайту за списком в самому додатку. Надалі, якщо сайт не був знайдений, то перевірка буде відбуватися на сервері компанії Zillya! для уточнення актуальності даних безпеки.

Важливо, що з метою уникнення проведення несанкціонованих змін в «Батьківському контролі» розробниками передбачена можливість створення пароля на вхід в модуль. Це дозволяє вносити зміни і керувати налаштуваннями тільки власнику пароля.

Сучасний дизайн та архітектура

Zillya! Internet Security for Android є хорошим прикладом створення української програми, яка відрізняється сучасним зовнішнім виглядом. Адже, крім необхідного функціоналу безпеки, дуже важливою складовою антивіруса є «зрозумілість» його інтерфейсу та дизайну.

Візуальне оформлення програми створено в дусі актуальних тенденцій та кольорових рішень сучасних програм для мобільних пристроїв. Крім того, дизайнерському бюро компанії Zillya! вдалося створити оригінальну структуру продукту, що зробило його простим у використанні й приємним у візуальному сприйнятті.

Також, антивірус отримав багатомовний інтерфейс. Налаштування дозволяють активувати інтерфейс на різних мовах, включаючи українську, англійську, французьку, російську та інші.

«Сучасні смартфони та планшети все частіше вимагають антивірусного захисту. Адже саме вони перехоплюють у ПК першість в щоденному користуванні: Інтернет-серфінг, онлайн шопінг, банківські операції. Всі ці сфери мають доступ до даних користувачів і, врешті-решт, їх грошей. Саме тому ми створили Zillya! Internet Security for Android. Цей антивірус здатний захистити від усіх сучасних кіберзагроз, дозволяє зробити пристрій інформаційно безпечним для юних користувачів, за допомогою WEB-фільтра захищає в Мережі, а також дає можливість не втратити важливі дані у разі втрати гаджета. Ми прагнули створити сучасний антивірус, який би став гордістю української антивірусної галузі, і сподобався нашим користувачам, які вперше познайомляться з нашими продуктами і тим, хто вже знайомий з антивірусами від Zillya!»- каже Максим Макаєв, керівник відділу мобільних рішень Zillya! Антивірус.

Завантажити Zillya! Internet Security for Android з PlayMarket

Більше інформації про Zillya! Internet Security for Android

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз