Меню

Укр Рус

Знайомимось з новою версією антивірусу Zillya! Internet Security

Знайомимось з новою версією антивірусу Zillya! Internet Security
02.07.2015
61376

Українська антивірусна лабораторія Zillya! пропонує Вашій увазі огляд нової версії продукту для домашніх користувачів -  Zillya! Internet Security, що є продовженням популярного продукту, попередня версія якого має більше 10 тис зареєстрованих користувачів.

В чому різниця?

Перше, що кидається у вічі при встановленні нової версії Zillya! Internet Security  - оновлений інтерфейс та в цілому дизайн антивіруса, виконаний в сучасних кольорах та пласких модернових формах.

beforeafter

Автори нової версії Zillya! Internet Security покращили роботу базових модулів програми. Так, основа захисту даних базується на використанні актуальної вірусної бази, яка вміщує 13 млн вірусних сигнатур та сучасного модуля проактивного захисту.

Крім того, комплексність Інтернет захисту, реалізується за допомогою потужного брандмауера та WEB-фільтра, здатних на сучасному рівні перевіряти данні, які потрапляють на ПК користувача, та блокувати сайти на яких виявлені загрози.

Всі ці утиліти не будуть перевантажувати ПК, оскільки антивірус споживатиме не більше 150 Мб оперативної пам’яті ПК.

Новинки релізу

Серед особливостей нового продукту від української антивірусної лабораторії є досить цікаві «фішки», про які варто сказати більш детально:

  1. Сучасний модуль «батьківського контролю», який дозволяє блокувати доступ користувачів юного віку до тисяч сайтів з дорослим та небажаним контентом, ресурсів азартних ігор.

Поміж стандартних блокувальних можливостей «Контролю» велику увагу приділено обмеженню відвідування сайтів на яких можна витрачати гроші - купувати товари та послуги. Ця функція була введена на прохання батьків, що користуються антивірусом, задля можливості обмеження неконтрольованої купівлі дітьми та підлітками, за допомогою банківських карт, небажаних товарів та послуг без їх відома. База антивірусу дозволяє блокувати більше 1000 різноманітних сайтів, що займаються інтернет-торгівлею.

Користування цією утилітою досить просте і інтуїтивне. Для того щоб її налаштувати необхідно вибрати вкладку «Інструменти», а потім -  вкладку «Батьківський контроль».

Антивірус запропонує Вам створити пароль за яким тільки той хто його знає зможе вносити зміни в налаштуваня роботи батьківського контролю. Розробники звертають увагу на те, що відновити пароль у разі його втрати неможливо і закликають ставитись до його збереження відповідально.

Звичайно, цю особливість можна обійти, перевстановивши антивірус, що призведе до можливості зміни старого пароля на новий, але вже у де-факто іншій програмі.

Далі Ви зможете вибрати категорії сайтів які будуть заблоковані антивірусом (відповідно бази сайтів даної тематики, що використовує антивірус). Важливо звернути увагу, що програма пропонує Вам можливість додавати сайти до бази заборонених вручну, ввівши електронну адресу у відповідне поле у віконці.

Натиснувши кнопку «Застосувати», відбудеться активування «Батьківського контролю».

  1. Оптимізатор. Це утиліта, яка пришвидшує роботу ПК. Програмний модуль дозволяє знаходити непотрібні файли та програми, які працюючи завантажують систему, та видалити їх.
  1. Файловий шредер - спеціальна програма, яка дозволяє максимально надійно видаляти непотрібні конфіденційні файли, без можливості їх відновлення. Використання таких програм - найкращий варіант для повного і надійного видалення важливих даних.

Принцип роботи програм-шредерів полягає в тому, що файл, який планується видалити, піддається багатопрохідному затиранню. Фактично, він наповнюється беззмістовним інформаційним сміттям (випадковими цифрами, знаками, символами тощо), яке абсолютно викривлює його зміст без можливості відновлення. Після цього він видаляється з жорсткого диску. Навіть якщо такий файл буде знайдений зловмисниками і вони спробують його відновити, вони не отримають з нього ніякої користі.

Для того щоб скористатися файл-шредером Ви можете відкрити вікно антивіруса, вибрати вкладку «Інструменти», а потім -  вкладку «Утиліти». Тут Ви побачите коротку інформацію про файл-шредер та кнопку завдяки якій його можна запустити. Пысля натискання на неї програма відкриє вікно з провідником по системі «Мій комп’ютер», основним та змінним носіям інформації, які приєднані до ПК. Вибравши потрібний файл Ви зможете його видалити назавжди.

Але є ще один, значно коротший шлях для активування файл-шредера. Потрібно просто клікнути правою клавішею мишки на потрібний файл та вибрати в спливаючому меню пункт «Wipe files by Zillya! Internet Security».  Ці дії також дозволять скористатися файл-шредером антивірусу.

Це далеко не всі новинки нового антивірусного продукту. Найближчим часом очікуйте відео оглядів особливостей нових модулів антивірусу та порад від експертів галузі, як зробити свій ПК більш захищеним разом із Zillya! Internet Security.

Ми впевнені, що нова версія Zillya! Internet Security стане надійним помічником всім користувачам персональних комп’ютерів та мережі Інтернет.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз