Меню

Укр Рус

Акція від Zillya! на честь трьохріччя

27 березня 2012 року ми відсвяткували своє 3-х річчя. Цей ювілейний день ми зустріли разом із сотнями тисяч наших користувачів. Саме ви основний наш здобуток, отриманий за роки розвитку та вдосконалення. За цей час зміни торкнулися майже всього: ідейних переконань, кадрової організації, технічних аспектів розробки програми. Та все ж, деякі риси ми зберегли до сьогоднішнього дня з часів створення ідеї Zillya!: простота, зручність та доступність. Ці якості були нашою основою від першого моменту заснування і будуть завжди незмінним ядром наших цінностей.

Що ж ми зробили за ці 3 роки – які наші досягення?

  • Розроблено 6 програмних продуктів, з них 5 – антивірусні
  • У вірусні бази додано більше 5 мільйонів вірусних записів
  • Понад півтора мільйони завантажень Zillya! Антивірусу (лише з офіційного сайту)
  • 13 338 262 загроз ми заблокували на комп’ютерах користувачів (лише на комп’ютерах користувачі яких дозволили збирання статистики та мали доступ до Інтернету).

Озираючись на роки нашого розвитку ми бачимо шлях на якому зустрілися з вами. Цей шлях став для нас шляхом розвитку. І ви були нашим путівником, який спрямовував подальші зусилля. Ми висловлюємо нашу вдячність всім: тим, хто з нами вже кілька років – за вірність та відданість нам; тим хто з нами з нещодавна – за віру в нашу перспективність. Та в свою чергу, ми обіцяємо вам постійні вдосконалення.

Закінчуючи цю приємну новину, хочемо повідомити про акцію: на честь 3-х річчя Zillya!, ліцензія Zillya! Internet Security на 3 роки коштує в 3 рази дешевше – 118 гривень. Тож покваптеся – пропозиція дійсна лише місяць. Кожен, хто скористується акцією зможе відсвяткувати наше 6-ти річчя разом з нами.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз