Меню

Укр Рус

Перша тисяча безкоштовних ліцензій передана навчальним закладам

Перша тисяча безкоштовних ліцензій передана навчальним закладам
15.09.2014
19843

Всього за тиждень заявку на участь у программі «Захистимо майбутнє» разом з антивірусною лабораторією Zillya! подали більше 15 навчальних закладів України. Загальна кількість комп’ютерів для захисту склала 1000 одиниць!

Серед участників программи на сьогоднішний день є навчальні заклади національного рівня, зокрема Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. Сертифікат на використання 500 ліцензій на Zillya! Антивірус для Бізнесу було передано керівництву навчального закладу 15-го вересня.

Василь Мойсієнко, проректор з наукового педагогічної роботи: «Ми вдячні Zillya! за надану можливість і сподіваємося на подальшу співпрацю, яка може мати значно ширші рамки ніж просто надання програмного продукту для безкоштовного користування. Наш університет завжди відкритий до співпраці з бізнесом, особливо в тих сферах, де бізнес має унікальні практичні знання, якими він може поділитися з майбутніми випускниками університету».

Программа «Захистимо майбутнє» розроблено з метою забезпечити на безкоштовній основі надійний захист комп’ютерів та локальних мереж навчальних закладів України від вірусів та інших кіберзагроз шляхом використання ліцензійного антивірусного ПЗ вітчизняної розробки.

Дізнатися детальніше про программу та прийняти участь: http://zillya.ua/programa-zakhistimo-maibutne

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз