Меню

Укр Рус

Антивірус Zillya! пройшов сертифікацію OPSWAT

Антивірус Zillya! пройшов сертифікацію OPSWAT
27.01.2020
3929

Спеціалізоване антивірусне програмне забезпечення від української компанії Zillya! отримало сертифікат відповідності OPSWAT категорії Gold.

Сертифікація відбувається відповідно новим стандартам, анонсованим OPSWAT у 2019 році. Нова система перевірки антивірусних продуктів будується на дотриманні відповідності вимогам ефективності безпеки. Зокрема спеціалісти OPSWAT перевіряють як в конкретному продукті організовано протидію реальним загрозам в ІТ та OT середовищах.

За стандартами OPSWAT для такої перевірки можуть застосовуватися тільки реальні методи оцінки ефективності реагування продуктів на кіберзагрози. Серед заявлених критеріїв можна відмітити:

  • Перевірку цифрового сертифіката програмного забезпечення антивірусного програмного забезпечення
  • Перевірку останніх оновлень антивірусного захисту
  • Перевірку роботи антивірусного захисту в реальному часі та інші

Більш детально про аспекти  та критерії сертифікації антивірусних продуктів OPSWAT можна прочитати на офіційному сайті компанії.

Довідка:

OPSWAT - глобальна компанія з кібербезпеки, яка надає рішення щодо безпеки для підприємств з 2002 року. Довіряючи понад 1000 організаціям по всьому світу, OPSWAT запобігає корпоративним збиткам, надаючи найефективніші рішення для усунення ризиків безпеки від даних та пристроїв, що надходять у та виходять з організації.

Українська антивірусна компанія Zillya займається розробкою програмного забезпечення для захисту від кібербезпеки і захисту від вірусів з 2009 року. Zillya працює як на споживчому, так і на бізнес-ринку, і надає своїм партнерам послуги White Label і SDK. Продукти й технології Zillya для кіберзахисту доступні більш ніж в 15 країнах і відрізняються високою якістю і надійністю.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз