Меню

Укр Рус

Антивірусна лабораторія Zillya! та компанія IPnet оголосили про співпрацю

Антивірусна лабораторія Zillya! та компанія IPnet оголосили про співпрацю
07.08.2017
40483

Zillya! Антивірус оголошує про старт партнерської співпраці з компанією що э одним із найвідоміших операторів і технологічних лідерів на ринку телекомунікацій Києва – IPnet.

А рамках програми співпраці користувачі послуг IPnet зможуть захистити свої персональні комп’ютери та приватні дані від дій шкідливого програмного забезпечення за допомогою українських антивірусів Zillya!

Додаткову інформацію про можливість придбання українського антивірусного захисту, користувачі телеком-оператора можуть отримати, звернувшись в IPnet.

 

Довідка:

Антивірусна лабораторія Zillya! - це українська компанія-розробник програмного забезпечення в сфері інформаційної безпеки. Одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії є розробка антивірусного програмного забезпечення для домашніх і корпоративних користувачів. Сьогодні команда Zillya! прагне розвиватися на українському ринку програмного забезпечення, спираючись на власний багаторічний досвід у розробці та впровадженні програмних проектів. Ми пропонуємо українському споживачеві програмні продукти тільки найвищої якості.

Компанія IPnet - це найбільший оператор і технологічний лідер на ринку телекомунікацій Києва. Виняткова стабільність роботи мережі IPnet забезпечується інвестиціями в високоякісне обладнання і грамотною будовою системи зовнішніх каналів компанії. Зокрема, IPnet співпрацює з кращими міжнародними магістральними операторами, на 100% резервуючи свої зовнішні канали, сумарна пропускна здатність яких перевищує 50 Гбіт/с.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз