Меню

Укр Рус

Бережіть свої дані за допомогою надійного пароля

Бережіть свої дані за допомогою надійного пароля
23.03.2020
7749

Світова пандемія коронавірусу змусила міліонні людей в Україні  залишатися вдома, а також працювати з дому та суттєво обмежувати контакти із зовнішнім світом. Однак, це значить, що істотне збільшення комунікацій через Інтернет може призвести до активації дій кіберзлочинців, що будуть намагатися вкрасти ваші паролі та отримати доступ до ваших грошей.

Українська антивірусна компанія Zillyа!  пропонує вам згадати, або більше уважніше розібратися з правилами створення «сильних» паролів до ваших акаунтів в соціальних мережах та банківських акаунтів, або електронної пошти.

Ми пропонуємо вам низку змістовних інфографік, що в легкій формі дадуть вам зрозуміти чим «слабкий» пароль відрізняється від «сильного» та дадуть декілька практичних порад як створити свою систему приватного кіберзахисту міцнішою на рівні доступу до ваших приватних даних.

Слабкий пароль

Найбільшою проблемою користувачів підчас створення  паролів до приватних даних є думка, що використання даних з так би мовити «близького» кола спілкування та побуту – надійне  та безпечне джерело. Насправді, це помилка, адже більшість такої інформації можна знайти в соціальних мережах де самі користувачі її і викладають, або опосередковано дають змогу виявити через список контактів.

Сильний пароль

Такий пароль має декілька важливих ознак, та його створення ґрунтується на деяких принципах, що роблять його підбір складнішим , а захист приватної інформації – більш надійним.

 

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз