Меню

Укр Рус

Чи знаєте ви?

В цьому розділі сайту ми розповідаємо корисні і, можливо, доки ще невідомі вам факти про індустрію інформаційної безпеки, про новинки в сфері захисту персональних комп'ютерів від всіх можливих загроз, публікуємо аналітику та загальні огляди щодо шкідливого програмного забезпечення.

Перелік публікацій

Як зловмисники можуть заробити на вас гроші? Крадіжка акаунтів, паролів, даних платіжних систем - як убезпечити себе і свій комп'ютер? Як розповсюджуються троянські програми? Як не допустити несанкціонованого доступу? Про все це - наша стаття.
 
У цій публікації ми розповімо вам, в чому принципова відмінність двох продуктів для забезпечення інформаційної безпеки - антивіруса і Internet Security.
 
Команда Zillya! дасть вам кілька порад щодо того, щоб ви могли користуватися комп'ютером та не лякались при цьому заразити систему.
 
Антивірус виявляє та знешкоджує віруси та інші зловмисні програми на Вашому комп'ютері. Це може вдаватися йому дуже добре, але навіть коли вірус знешкоджено, чи можете Ви бути впевнені в тому, що до видалення вірус не встиг щось зламати або відіслати Ваші дані назовні?