Меню

Укр Рус

Експерт Zillya! взяв участь у форумі з кібербезпеки HackIT-2015

Експерт Zillya! взяв участь у форумі з кібербезпеки HackIT-2015
26.10.2015
26887

У Харкові пройшов форум з кібербезпеки HackIT-2015. У рамках форуму відбулися виступи експертів з найрізноманітніших тем IT-галузі, олімпіада з кібербезпеки у форматі CTF-гри з врученням призів, у тому числі, і від антивірусної лабораторії Zillya!

На форумі, одним зі спікерів якого став експерт антивірусної лабораторії Zillya!, вірусний аналітик Сергій Харюк, приділили особливу увагу практичним моментам ІТ безпеки.

Представник української антивірусної лабораторії у своєму виступі торкнувся важливих аспектів такої сфери, як реверс-інжиніринг шкідливого ПЗ.

Також порушувалися питання захисту себе і своїх даних від злочинців, і те, як не попастися на вудку кібершахраїв. Розглядалися аспекти найбільш популярних способів крадіжки даних, найнадійніших методах захисту й уразливостях сучасних комп'ютерів, цифрових пристроїв, методах шифрування даних і системах їх зберігання та передачі.

За результатами олімпіада з кібербезпеки учасникам, які зайняли 1-5 місця у всіх категоріях, серед інших подарунків були вручені річні ліцензії на антивірус Zillya! Internet Security.


Сергій Харюк, експерт антивірусної лабораторії Zillya!, вірусний аналітик:

«Організація і місце проведення форуму дуже порадували. Харків чудове місто. Нас дуже радо прийняли. Захід пройшов на високому рівні, порівнянному із подібними форумами міжнародного масштабу. За останній рік ІБ спільнота України почала об'єднуватися і цей форум показник того, як вона зросла. Величезне спасибі організаторам та учасникам за чудові враження про форум».

Короткий відео звіт за результатами форуму з кібербезпеки HackIT-2015
 

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз