Меню

Укр Рус

ФОТОзвіт: Zillya! в Афганістані!

Часто, маючи чітке та ясне уявлення про будь-яку країну, доводиться різко змінювати його, спираючись на деякі важливі факти, що, власне, і сталося нещодавно з нами! Яскравим прикладом послужив вихід компанії Zillya! на міжнародний ринок внаслідок встановлення партнерських відносин з нашим Ексклюзивним представником в Афганістані - Nikon Talash Ltd.

Ми зробили абсолютно новий, важливий і цінний для себе крок: 22-24 вересня 2013 року в столиці Афганістану місті Кабул проходила перша виставка інформаційно-комунікаційних технологій (First International ICT Exhibition, Kabul-Afghanistan), на якій був представлений продукт Zillya! Internet Security як один з головних та високоякісних продуктів програмного забезпечення. Ця подія, організована Міністерством комунікаційних та інформаційних технологій, стала основоположним кроком до формування інформаційної компетентності фахівців Афганістану на міжнародному рівні.

Відвідати виставку та зробити свій інформаційний внесок були запрошені: президент країни Хамід Карзай, міністри, делегати з 20- ти країн, члени Національної Асамблеї Афганістану, місцеві державні представники, а також лідери різних галузей промисловості приватного сектору.

Команда Zillya! дуже пишається таким безцінним досвідом на міжнародному ринку! В даний момент ми разом з вже існуючими продуктами розробляємо нові проекти для їх реалізації у всьому світі, включаючи такі країни, як Індія, В'єтнам, країни Африки.

Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нами за адресою: a.ilina@zillya.com

First

Second

Third

Forth

Fifth

Eigth

Ninth

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз