Меню

Укр Рус

Перші результати бета-тестування Zillya!

Команда українських розробників антивірусних продуктів Zillya! вельми вдячна всім учасникам відкритого бета тестування продуктів Zillya! і щиро вітає п'ятірку лідерів. Згідно з правилами,  краща п'ятірка, за результатами місяця, нагороджується іменними ліцензіями на Zillya Internet Security, а їх нік-імена публікуються в розділі бета тестування, як самі результативні учасники.

У червні 2012 року найбільш результативними учасниками стали:

«Stopanko» - з результатом в 10 репортів, зайняв перше місце в п'ятірці лідерів. Добре дослідивши тестований продукт, учасник Stopanko виявив і відтворив кілька помилок середнього пріоритету важливості.

Друге і третє місце між собою розділили учасники з нік-іменами «Palta» і «Еvich» з результатом в 9 репортів. Основна заслуга учасника «Еvich» - дослідження та відтворення раніше відомого, але на жаль, не відтворюваного в офісних умовах конфлікту антивірусної програми з клієнтом IP-TV. «Palta» в свою чергу виявив не менш важливі недоліки програми.

Четверте місце серед п'ятірки лідерів зайняв учасник з нік-іменем «Fashist2109», який виявив і відтворив кілька незначних помилок, але при цьому вніс вельми обгрунтовану пропозицію, щодо удосконалення механізму ручного оновлення баз, що було дуже актуально і своєчасно для проекту.

Замикає п'ятірку лідерів «Mikl», який набрав 5 репортів. Його заслугою є повномасштабні тести продуктів Zillya! на платформах Windows 7 і Windows 8.

Відділ тестування Zillya! відзначає: за короткий час проведення бета тестування - була виявлена дуже велика кількість текстових та візуальних помилок. Вони будуть виправлені в найближчих оновленнях продукту. Також відділ тестування взяв до уваги багато пропозицій по удосконаленню продуктів. Вся інформація, зібрана в рамках відкритого бета тестування, класифікована і передана до відділу розробки.

Співвідношення класів зафіксованих проблем ви можете побачити на офіційному сайті Zillya! в розділі бета тестування

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз