Меню

Укр Рус

Підприємства «УКРОБОРОНПРОМУ» захищатиме український антивірус

Підприємства «УКРОБОРОНПРОМУ» захищатиме український антивірус
13.03.2017
42255

Державний концерн «УКРОБОРОНПРОМ» та український розробник антивірусних продуктів, компанія  Zillya!, домовилися про початок співпраці та підписали Меморандум, мета якого – підвищити рівень захисту підприємств концерну від кіберзагроз.

Приводом для початку співпраці стала зростаюча кількість кібератак на державні органи України в кінці 2016 року та необхідність концерну, окрім доступного захисту для підприємств, отримати й професійні консультації з питань, що стосуються кібербезпеки.

В рамках меморандуму, сторони визначили взаємні зобов'язання і напрямки, в яких організації будуть взаємодіяти:

  1. Надання взаємних експертних консультацій з питань кібербезпеки.
  2. Оперативне дослідження зразків шкідливого ПЗ та інших виявлених кіберзагроз.
  3. Сприяння розвитку інформаційних технологій в Концерні та на його підприємствах.
  4. Розробка та апробація спеціалізованого програмного забезпечення.
  5. Навчання та підготовки працівників в сфері інформаційної безпеки.

В «УКРОБОРОНПРОМІ» сподіваються, що досвід експертів Zillya!, які проводили аналіз найбільших кібератак останніх років на державні підприємства та об’єкти інфраструктури, в тому числі і сумнозвісного Black Energy, стане в нагоді концерну при створенні надійної системи кіберзахисту підприємств.

«Ми впевнені, що підписання Меморандуму є важливим кроком для подальшого становлення національної системи кіберзахисту України.  Кібербезпека підприємств, що  працюють на оборону України – надзвичайно важлива складова їх роботи і умовах зовнішньої агресії проти нашої країни. Для Zillya! – це велика відповідальність, і ми сподіваємося, що співпраця дозволить нашим компаніям створити умови подальшого безпечного розвитку підприємств концерну», - говорить Максим Сидоренко, керівник відділу продажів Zillya!.

Концерн «УКРОБОРОНПРОМ» та Zillya! будуть робити все необхідне для ефективної взаємної співпраці та досягнення поставлених меморандумом цілей.

Слід зазначити, що подібний Меморандум є не першим для українського розробника антивірусного ПЗ. Зокрема, ще у 2015 році компанією було підписано схожий документ із Службою безпеки України.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз