Меню

Укр Рус

Результат бета-тестування за ЛИПЕНЬ

Сьогодні ми вітаємо всіх бета тестерів Zillya! із закінченням чергового етапу бета-тестування. З Вашою допомогою нам вдалося зібрати багато корисної інформації і виправити більшість проблем до офіційного релізу. Команда Zillya! дуже цінує Вашу ініціативу і бажає кожному з Вас ніколи не здаватися у всіх починаннях.

 На даному етапі тестування, всі бета-тестера мали можливість першими ознайомитися з оновленою версією Zillya! Антивірус. Оскільки реліз затримувався і часу на довге внутрішнє тестування не було, це послужило хорошим шансом для бета тестерів досягнути високих позицій в рейтингу. Настав час оголосити лідерів бета тестування за липень 2012 року.

П'яте місце серед кращих тестерів місяці займає Yelik з показником 7 репортів. По мірі дослідження продукту, тестер виявив текстові помилки, запропонував цікаві ідеї щодо  нововведень при роботі з USB-пристроями,  і проблему з вивантаженням антивіруса.

Четверте місце в рейтингу бета тестування Zillya! займає лідер минулого місяця, Stopanko, з показником  13 репортів. У цьому циклі тестування він виявив проблему з оновленням програмних модулів, проблему зависання антивіруса при ручному оновленні вірусних баз і описав помилкові спрацьовування антивіруса на чисті файли.

Третє місце в цьому місяці, з невеликим відривом в 1 репорт від попереднього учасника, займає тестер Fashist. Основна заслуга в цьому циклі тестування полягає у виявленні дублювання дій над загрозами,  проблему з виведенням статистики, нововведення для ручного оновлення.

Користувач Palta, що виявив помилки в статистиці для файлів, розміщених в карантині, і надіслав відомості щодо аварійного завершення роботи антивірусу, займає друге місце липневого рейтингу бета-тестерів Zillya!.

Перше місце в рейтингу бета-тестерів, з величезним відривом в 28 репортів, займає Еvich. Він проявив дуже високу активність в тестуванні нововведень. На його рахунку: поповнення вірусної бази, раніше невідомими для нас загрозами, виявлення недоліків в дизайні інтерфейсу. Тестер запропонував багато конструктивних пропозицій щодо поліпшення продукту з наведенням конкретних прикладів і ситуацій поведінки користувачів. Вітаємо із заслуженим 1-м місцем у рейтингу бета-тестерів Zillya!.

Відділ тестування відзначає підвищення активності учасників бета-тестування продуктів Zillya!. На даному етапі бета-тестування учасниками описано в баг-трекері багато важливих проблем, що свідчить про підвищення кваліфікації.

Такі результати бета тестування за липень 2012 року. Слідкуйте за нашими новинами.

Команда Zillya!

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз