Меню

Укр Рус

ТOP-5 корисних інфографік про кібербезпеку

ТOP-5 корисних інфографік про кібербезпеку
16.12.2015
66668

Вашій увазі ТОП-5 інфографік, що наочно покажуть вам як побудувати надійну оборону від шкідливих програм в Інтернет та захистити свої дані від крадіжки.

   №5 БЕЗПЕКА В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Соціальні мережі зближують людей, скорочують відстані. Однак, у цьому океані інформації плавають і «хижі риби», які використовують, розміщені у відкритому доступі дані для своїх злих цілей. Експерти антивірусної лабораторії  Zillya! вважають, що дотримання наступних правил зведе небезпеку соціальних мереж до мінімуму.

 

 

     №4 НАЙВАЖЛИВІШІ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО ШОПІНГУ В ІНТЕРНЕТ

Шопінг в Інтернет дуже сучасний і головне, зручний спосіб купівлі товарів. Мінімальні націнки, оперативне порівняння вартості, фото, відео огляди товарів. Все це підштовхує мільйони користувачів, у яких є банківські картки, одержати бажаний товар, не виходячи з дому. Просто і зручно. Однак, у будь-якого популярного сервісу є свої темні бокио. Кібершахраї хочуть вкрасти гроші і права доступу до банківських рахунків. Як же цього уникнути? Антивірусна лабораторія Zillya! склала ТОП-7 правил безпечного шопінгу в Інтернет.

 

     №3 СІМ ДОТЕПНИХ ПРАВИЛ WI-FI БЕЗПЕКИ

Користуєтеся Wi-Fi з'єднанням в громадських місцях? Пам'ятайте про безпеку. Експерти Zillya!Антивірус підготували ТОП-7 правил, дотримання яких дозволить звести до мінімуму ймовірність крадіжки Ваших персональних даних, паролів, логінів і грошей з банківських рахунків.

 

 

 

      №2 ЯК КРАДУТЬ ГРОШІ З ПЛАСТИКОВИХ КАРТ?

Крадіжка грошей з банківських карт прибутковий вид кібер-шахрайства. Однак, кожен з нас здатен захиститися від атак злодіїв та за допомогою нескладних дій максимально зберегти свої грошові кошти на банківських картах. Українська антивірусна лабораторія Zillya склала  інфографіку про розповсюджені методи крадіжки грошей з банківських карт.

 

      №1 ЗАХИСТИ СВІЙ WI-FI РОУТЕР

Встановивши роутер, що роздає Wi-Fi, не забувайте подбати про налаштування безпеки. Якщо не приділити увагу цьому важливого пункту, зловмисники можуть отримати контроль над каналами передачі даних, вкрасти конфіденційну інформацію, гроші, просто позбавити вас Інтернет. Щоб цього уникнути, необхідно дотримуватися кількох правил і рекомендацій.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз