Меню

Укр Рус

Увага! Шахраї хочуть вкрасти ваші гроші!

Увага! Шахраї хочуть вкрасти ваші гроші!
07.04.2020
7625

Українська антивірусна компанія Zillya! попереджає про активізацію кібершахраїв, що, використовуючи методи соціальної інженерії намагаються викрасти гроші українських громадян.

Все частіше на смартфони українців почали надходити повідомлення ніби то від відомого українського банку про «надання фінансової допомого яку не треба повертати».

Наразі хочемо повідомити що навіть дуже схожий з оригінальними повідомленнями зовнішній вид не означає що написане правда. Скоріше навпаки – це просто приклад ШАХРАЙСТВА!!!

Ось так виглядає приклад повідомлення що надсилається користувачам месседжерів.Українська антивірусна компанія Zillya! хоче застерегти всіх користувачів електронних фінансових послуг банків, від виконання сценаріїв, які пропонуються в таких шахрайських повідомленнях.

Наслідками такої необережності та недотримання базових принципів кібербезпеки та інформаційної безпеки  може бути втрата вами всіх матеріальних коштів!!

Пропонуємо вам нагадати собі та близьким про базові правила кібер- та інформбезпеки ознайомившись з низкою матеріалів від експертів української антивірусної компанії Zillya!

Соціальні мережі: іграшка, що стала зброєю

Соціальні мережі остаточно втратили свою виключно розважальну функцію. Наразі це важливий інструмент інформаційної війни, впливу на суспільну думку, засіб маніпулювання свідомістю електорату, невичерпне джерело інформації для аналізу споживацької поведінки.

ТОП-6 правил захисту e-mail скриньки

Електронна поштова скринька найуразливіша і найбільш атаковувана ланка кібержиття усіх без винятку користувачів ПК. Причому мова йде не тільки о приватних юзерах, а також про компанії, держустанови та інфраструктурні об'єкти.

Мобільний шопінг

Сьогодні багато покупок відбувається за допомогою Інтернет.  Cправді, зручно, сидячи на своєму улюбленому дивані, замовити собі доставку суші або купити на розпродажі нову футболку. Однак, варто пам'ятати, що будь-які грошові операції в онлайн режимі несуть в собі небезпеку шахрайства та втрати грошей. Як цього уникнути в корисній інфографіці від Zillya! Антивірус.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз