Меню

Укр Рус

Весна на повну!

Ми входимо в новий сезон з масою приємних новин! Вигідні весняні акції додадуть інтересу домашнім користувачам та початковим підприємцям, малому та середньому бізнесу. Сподіваємось, що наші зусилля допоможуть кожному знайти пропозицію, яка повністю його задовольнить. А ще,  щоб вибираючи собі антивірусний захист,  ви отримували естетичне задоволення – ми оновили дизайн сайту, привели його у відповідність до цієї яскравої пори року. Та і це не все! Зміни в Zillya! доторкнулися своїм легким крилом не тільки зовнішнього вигляду сайту та умов придбання програмних продуктів, а і  самих Zillya! Internet Security, Zillya! Антивірус. Очікуйте незабаром їх оновлені версії!

 

 

Дві ліцензії Internet Security за 98 гривень!

Zillya! Internet SecurityВи вже звикли до того, що ліцензія Internet Security коштує менше ніж 100 гривень?

А зараз ми здивуємо вас ЩЕ БІЛЬШЕ:

за 98 гривень ви можете придбати
дві ліцензії Zillya! Internet Security на рік!!!

Зручно, чи не так? Дбаючи про свій антивірусний захист, ви можете потурбуватися і про комп’ютери ваших родичів чи друзів.

 

 

ZIS дешевшеІ на додаток, перегляньте таблицю цін, щоб переконатися,
що наші ціни варті Ваших щирих усмішок.

 

 

 

 

 

 

5 ліцензій ZISПропозиція для малого бізнесу!

Ми йдемо в крок з вашим бізнесом та пропонуємо вам: антивірусний пакет з 5-ти Zillya! Internet Security на півроку лише за 105 гривень!

Погодьтеся, що такий комплект антивірусного захисту - Антивірус, Брандмауер, WEB-фільтр, та ще й в кількості 5-ти ліцензій за 105 гривень - це надійна та доступна опора в світі комп’ютерних технологій.

 

 

 

 

Вдвічі знижені ціни на Zillya! Антивірус для бізнесу

Zillya! Антивірус для БізнесуВперше за історію існування Zillya! Антивірус для бізнесу, ми знижуємо ціну на це корпоративне програмне забезпечення.

Ціни на Zillya! Антивірус для Бізнесу

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз