Меню

Укр Рус

Zillya! Антивірус для Бізнесу: офіційний реліз!

Zillya! Антивірус для Бізнесу: офіційний реліз!
13.11.2013
41512

Шановні користувачі та партнери!

13 листопада 2013 року команда розробників Zillya! офіційно оголошує про вихід нового продукту, здатного задовольнити потреби бізнесу в надійному захиті – Zillya! Антивірус для Бізнесу!

Більш ніж 4-х річний досвід розробки продуктів у сфері кібербезпеки для українського та іноземного ринків дозволив нам створити рішення, яке максимально підходить для захисту малого та середнього бізнесу.

Zillya! Антивірус для Бізнесу – кращий вибір для малих та середніх офісів завдяки:

  1. швидкість роботи та легкість у використанні. В продукті ми реалізували принцип «не заважати». Співробітник компанії може навіть не здогадуватись, що його система захищена антивірусом. Про це буде знати адміністратор, котрий зі свого робочого місця зможе віддалено вирішувати всі інциденти, які виникатимуть. Для інших користувачів це мінімальне навантаження на систему, мінімум діалогів з програмою і автоматизація вирішення проблем;
  2. усестороння підтримка клієнтів. Zillya! Антивірус для Бізнесу – це не просто продукт, це сервіс. Антивірусний захист – це передусім послуга. Розуміючи це, ми забезпечуємо замовника постійним доступом до служби підтримки, консультаціями, навчанням, інформаційним супроводженням та екстреною допомогою, яку надають наші спеціалісти;
  3. ціна та лояльність. Українські технології коштують дешевше, адже відсутні численні посередники та націнки, пов’язані з їх послугами. Більше того, в рамках підтримки малого бізнесу, що розвивається, ми надаємо річні ліцензії до 5 комп’ютерів з усіма супровідними сервісами всім організаціям на безкоштовній основі.

Панель адміністратора Zillya! Антивирус для бизнеса

Ознайомтесь з більш детальним описом технічних переваг та можливостей Zillya! Антивірус для Бізнесу на сторінці продукту.

Від сьогодні Zillya! Антивірус для Бізнесу вже доступний для придбання та використання!

Захистіть свій офіс з нами! Довіртеся в питаннях безпеки спеціалістам Zillya!

Відповісти на всі Ваші питання або надати необхідні консультації завжди раді наші спеціалісти за телефоном: +38 (044) 233 04 26 або через електронну пошту avcorp@zillya.com!

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз