Меню

Укр Рус

Zillya! представляє антивіруси нового покоління

Zillya! представляє антивіруси нового покоління
27.04.2016
65554

Українська лабораторія Zillya! представляє нову лінійку антивірусів, створених для щоденного захисту даних на домашніх ПК.

НОВА ЛІНІЙКА - НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Сьогодні ми представляємо два оновлених продукту з новими унікальними можливостями, заснованими на технологіях проактивного захисту - Zillya! Антивірус і Zillya! Internet Security.

Zillya! Internet Security

Фінальним акордом масштабного оновлення стане реліз у 2016 році найпотужнішого продукту для домашніх користувачів компанії - Zillya! Total Security.

Новий Zillya! Антивірус буде доступний користувачам за річною передплатою.

Zillya! Антивірус

ЩО НОВОГО?

Сучасні антивіруси Zillya! це потужні захисні програми, орієнтовані на максимальний захист користувачів від більшості існуючих кіберзагроз та прийомів Інтернет-шахраїв.

Варто відзначити, що розробка антивірусних рішень отримала новий вектор розвитку. Світовий тренд - створення технологій, які працюють на випередження дій шкідливого ПО, побудова на принципах максимальної надійності і клієнтоорієнтованості продуктів. Крім того, показником якості сучасного антивіруса є його «ненав'язливість», мінімальне споживання ресурсів ПК й уповільнення його роботи.

НОВІ МОДУЛІ

Всі перераховані вище тренди реалізовані в новій лінійці антивірусів від Zillya!, серед яких варто відзначити наступні модулі:

1. Поведінковий аналізатор (HIPS)

Продукти нової лінійки отримали новаторські проактивні технології. Одним з найбільш важливих модулів всієї лінійки антивірусів від Zillya! є наявність так званого поведінкового аналізатора (HIPS).

Ця унікальна технологія - найсучасніше рішення, яке реалізовано у світовій антивірусної індустрії. Суть його роботи - сканування і аналіз програм, на предмет їх можливої шкідливої поведінки. Якщо HIPS вирішить, що програма робить дії, які потенційно можуть нашкодити вашому ПК, то вона буде заблокована.

2. Антиспам і Антифишинг

Модулі побудовані на принципі проактивних технологій. Вони дозволяють налаштувати «чорні списки» електронних поштових адрес та сайтів, які були помічені в спам-розсилках або фішинговій діяльності.

Так, наприклад, Антиспам дозволяє проводити гнучке налаштування повідомлень, що будуть блокуватися. Ви можете встановити фільтр по відправнику, одержувачу, заголовку або темі листа. Це дозволить суттєво скоротити ймовірність отримання небажаних email.

У свою чергу Антифишинг дозволить уникнути попадання на сайти, які ведуть фішингову діяльність, крадуть дані користувачів й використовуються зловмисниками для незаконного збагачення.

3. Функція самозахисту

У новій лінійці антивірусів від Zillya! реалізована функція самозахисту.

Вона виключає можливість відключення захисту вашого ПК, внаслідок примусової зупинки за допомогою «Диспетчера завдань». Ця особливість реалізована, як відповідь сучасним троянам, які здатні отримувати адміністративні права на зараженому ПК і блокувати роботу встановлених програм, в тому числі, несучасних антивірусів.

Крім того, в продуктах нового покоління антивірусів від Zillya! Антивірус, істотно доопрацьовані вже наявні модулі - Батьківський контроль, Брандмауер, Поштовий фільтр, USB-захист.

Системні вимоги

Антивірусні продукти Zillya! не обтяжують систему, споживають незначну кількість ресурсів і виконують свої захисні функції не впливаючи на швидкість роботи ПК.

Мінімальні системні вимоги оновленої лінійки продуктів Zillya! Антивірус:

Частота процесора - 1 ГГц

Оперативна пам'ять - 1Гб і більше

Місце на жорсткому диску - 450 Мб

Операційна система - Windows XP (SP2, SP3), Windows Vista, Windows 7 (SP1), Windows 8.1, Windows10 (для систем 32/64 біт)

Таким чином, можна з упевненістю говорити, що нова лінійка українських антивірусів від лабораторії Zillya! – великий крок у розвитку систем інформаційної безпеки і кіберзахисту персональних комп'ютерів.

Детально про Zillya! Антивірус

Детально про Zillya! Internet Security

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз