Меню

Укр Рус

Zillya! продовжує підтримувати молодіжний конкурс ITalent

Zillya! продовжує підтримувати молодіжний конкурс ITalent
25.04.2018
13751

Антивірусна компанія Zillya! продовжує багаторічну традицію підтримки молодих українських талантів.

Так, українська антивірусна компанія вдруге стала пертнером державного  молодіжного конкурсу ІТ-проектів та кіберспортивних змагань  ITalent, третій сезон якого завершився в запеклому фіналі учасників 21 квітня в одному з коворкінгів Києва.

В рамках змагання учні різних українських шкіл будуть захищали свої проекти перед професійним журі у 9 номінаціях серед яких  -  «3D-анімація», «Програмна розробка», «Розробка комп’ютерної гри» та інші. Окрім того учнівські команди з всієї України будуть змагатися в рамках кіберспортивних категорій, серед яких Dota2, CS:GO, FIFA 18, HEARTHSTONE по олімпійській системі Single elimination BO1.

Антивірусна компанія Zillya!  вдячна організаторам першого державного ІТ всеукраїнського конкурсу ITalent  Українському державному центру позашкільної освіти (УДЦПО) за співпрацю та запрошення бути причетним до важливої справи розвитку сучасної молоді!

Довідково:

ITalent - це перший державний ІТ конкурс всеукраїнського масштабу! У ньому можуть прийняти участь ті, хто використовує комп'ютер для своєї творчості. У цьому конкурсі довести свої вміння зможуть усі. Це змагання покликане не тільки викликати більший інтерес молоді до професійної орієнтації, але й покласти початок великим ІТ івентам в Україні серед учбової молоді.

Антивірусна компанія Zillya! - єдиний український розробник інноваційних технологій кіберзахисту. Лабораторія успішно працює в Україні з 2009 року, на міжнародному ринку – з 2011 року. На сьогодні технологіями компанії скористалися понад 3 млн. користувачів. Серед міжнародних партнерів варто зазначити такі компанії, як Panda, OPSWAT, Sunbelt, AhnLab та інші.

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз