Меню

Укр Рус

Zillya! розробляє новий корпоративний продукт!

Zillya! розробляє новий корпоративний продукт!
16.05.2013
56888

Дізнайтеся першими, що це буде!

Незабаром це здійсниться! Сьогодні, 16 травня, ми можемо оголосити про перехід у завершальну стадію розробки нашого нового продукту для корпоративних користувачів. І прийшов час дещо привідкрити завісу: що ж це буде?

Перше, що потрібно відзначити: дане програмне рішення, звичайно ж, буде антивірусним. І воно успадкує тільки найкраще від персональних версій наших продуктів для щоденного використання. Крім компонентів антивірусного захисту, як то: сканер для перевірки файлів в режимі реального часу, евристичний аналізатор, брандмауер, web-фільтр та інше, в даному продукті також застосується технологія зменшеного споживання системних ресурсів комп'ютера.

Як багатьом вже відомо, у вересні минулого коду ми впровадили у програми Zillya! Антивірус та Zillya! Internet Security нову технологію, що дозволяє значно скоротити обсяги ресурсів ПК, які використовують дані програми. На базі цієї технології вже розроблена аналогічна, яка буде застосовуватися в нашому новому продукті для комп'ютерів, що працюють в локальній мережі. Тобто, другий суттєвий «плюс» - споживання оперативної пам'яті антивірусом складе в середньому 70-80Мб.

По-третє, як вже зазначено, цей продукт призначається для організацій, а точніше - для малого та середнього бізнесу. Дане рішення розраховане саме для використання в локальних мережах. Новий продукт складатиметься з серверної частини з панеллю адміністратора та клієнтських частин.

А тепер найголовніша перевага для корпоративних користувачів: всі клієнтські частини нашого нового продукту в одній локальній мережі будуть повністю підконтрольні панелі адміністратора! Це дозволить Вам, перебуваючи за комп'ютером зі встановленою адміністративною панеллю, з неї дистанційно керувати всіма клієнтськими частинами у Вашій локальній мережі. Вам, як адміністратору, з одного Вашого комп'ютера будуть доступні наступні можливості:

  • встановлювати антивірус на обраних комп'ютерах;
  • запускати сканування на кожному комп'ютері;
  • застосовувати дії над вірусами, знайденими на Ваших ПК;
  • будувати та переглядати звіти щодо вірусної активності в мережі;
  • відстежувати історію змін на кожному ПК;
  • планувати задачі для кожного комп'ютера-клієнта у Вашій локальній мережі;
  • зберігати Ваші налаштування під паролем та багато багато багато іншого.

Все це Ви зможете зробити, не залишаючи робочого місця! Наш новий продукт покликаний значно економити час системних адміністраторів та оптимізувати всі їхні дії щодо антивірусного захисту в рамках однієї організації.

І це ще не все, що зможе дати користувачам наш новий продукт! Додатково він успадкує від існуючого рішення для корпоративних користувачів централізоване оновлення вірусних баз. Особливо це актуально для тих мереж, в яких один або кілька комп'ютерів мають доступ до мережі Internet, а решта ПК - ні. Так, встановивши панель адміністратора на комп'ютер з виходом в Internet, а клієнтські частини на ПК без підключення до глобальної мережі, Ви забезпечите кожен комп'ютер систематичними оновленнями захисту, адже оновлення будуть завантажуватися на комп'ютер-адміністратор, і вже з нього «роздаватимуться» по локальній мережі на комп'ютери з клієнтськими частинами.

На даному етапі ми також можемо презентувати Вам скриншот адміністративної панелі (версія робоча та поки не остаточна):

Адміністративна панель нового продукту Zillya!

На завершення додамо, що в червні цього року планується відкриття можливості попереднього замовлення на тестування даного продукту для всіх бажаючих організацій з можливістю подальшого придбання ліцензії із значними знижками! Ви зможете допомогти нам і внести свій внесок у розвиток українського програмного забезпечення, а ми віддячимо Вас найбільш лояльними умовами для нашої подальшої співпраці!

Вам сподобалась стаття?

Так
ні

Надішліть нам свої зауваження

Будемо раді конструктивній дискусії
Так

Підпишіться на розсилку "Все про кіберзахист"

Будьте в курсі, як захистити себе від кіберзагроз